Встановлення GPS трекера

Встановлення GPS трекера. На СТО, чи самостійно.

Ви придбали GPS обладнання. Установка GPS трекера сама по собі не складна, але потрібно знати вимоги щодо його орієнтації в просторі - GPS антеною вгору, та правила підключення електричних кіл. Розглядаєте варіанти встановлення його на автомобіль. У вас є два варіанти – звернутися на СТО, встановити самостійно.

Відразу уточнимо, що йдеться про легкові автомобілі. На вантажних машинах та спецтехніці як правило встановлюються датчики палива, температури та мотогодин. Ці роботи виконують наші спеціалісти. Однак якщо вам не потрібні додаткові датчики, ви можете встановити трекер самостійно.

Встановлення GPS трекера не є складним. А встановити датчик у бак – не просто.

Отже, необхідно встановити та підключити GPS трекер. Найпростіше це підключення живлення. Трекеру потрібна будь-яка напруга 10...30 вольт. Є два варіанти підключення живлення до трекера – до замку запалення та після нього. У першому випадку трекер працюватиме і передаватиме місце розташування машини завжди, і коли машина стоїть, і коли рухається.

У другому випадку, коли запалення вимкнено, трекер працює ще деякий час від внутрішнього акумулятора, а потім відключається. Переважно перший варіант.

Що стосується установки трекера, його можна класти під будь-які поверхні та матеріали, крім металу. Метал частково екранує GPS приймач трекера та погіршує точність визначення координат.

Якщо вам не потрібно ховати трекер від водія, можете просто закріпити трекер на панелі приладів під переднім склом на двосторонній скотч. Це ідеальне місце для трекера GPS з точки зору точності визначення координат автомобіля. Якщо трекер потрібно встановити потай, краще зверніться на СТО. Спеціаліст СТО встановить GPS трекер під передню панель і підключить до живлення.

У легкових автомобілях часто використовують дистанційне блокування запалювання за допомогою GPS трекера. Цю роботу також краще доручити електрику СТО.

Сучасні GPS трекери мають маленькі розміри, внутрішні супутникові, стільникові та блютуз антени і при цьому коштують відносно недорого. Це дозволяє використовувати їх на будь-яких рухомих об'єктах – легкових та вантажних автомобілях, автобусах, мотоциклах, тракторах та комбайнах, тепловозах, катерах та яхтах, літаках та вертольотах.

Зателефонуйте нам та опишіть завдання – ми запропонуємо вам GPS трекери, які вирішують ваше завдання якнайкраще і за мінімальну вартість. Усі наші GPS трекери мають офіційну гарантію 2 роки.