Витрата палива та мотогодини

GPS моніторинг. Витрата палива та мотогодини

Ми раніше розповідали у наших публікаціях та лінійках у бак (датчиках рівня палива). GPS моніторинг дозволяє здійснювати контроль витрати палива та контролювати мотогодин двигуна.

У вантажних автомобілях, як правило, потрібен лише контроль витрати палива по кілометражу та середня витрата на 100 км. Але в іншій техніці – трактори, екскаватори, комбайни, автокрани, дизель-генератори – потрібен контроль за мотогодинами. Для цього ми підключаємо датчик мотогодин.

Витрата палива та мотогодини

У міру того, як паливо витрачається під час роботи двигуна, його рівень у баку зменшується. Це зменшення реєструє датчик рівня палива – лінійка у бак. Одночасно датчик мотогодин вважає час роботи двигуна. Програма GPS моніторингу використовує ці дані для обчислення мотогодин, загальної витрати за період часу та середньої витрати на 1 мотогодину.

Зрозуміло, система GPS мониторингу реєструє місце, час та обсяги всіх заправок та зливів палива. Таким чином, ви можете не тільки контролювати витрату палива, але й виявляти зловживання.

Контроль за витрачанням палива по мотогодин необхідний у всіх випадках, коли двигун активно витрачає паливо, не рухаючись з місця, або пересуваючись по обмеженій території. Мається на увазі будь-яка дорожньо-будівельна та сільськогосподарська техніка. Як правило, ця техніка працює далеко від керівництва, або диспетчерів, що породжує лазівки для зловживань з паливом - зливів, недоливів та ін.

Для контролю витрат палива по мотогодин ми використовуємо сучасні, точні датчики - лінійки в бак. Наші фахівці мають багаторічний досвід монтажу таких датчиків у паливні баки. Система контролю палива за мотогодинами може бути встановлена ​​в однобакові та двосторонні машини. У другому випадку необхідно встановити два датчики палива.

Ви отримуватимете дані про витрату з правого та лівого баків окремо та сумарну витрату. Ця інформація надходить до вас у зручній формі – у вигляді графіків витрат палива та у вигляді текстових звітів. На графіках у зручному вигляді показана витрата при русі та на місці.

На графіку видно заправку та витрату

Система GPS моніторингу дозволяє створювати звіти за будь-якою машиною за будь-який період часу, або за групою машин. Груповий звіт з однотипної техніки також дозволяє порівнювати експлуатаційні дані групи машин.

Якщо в якійсь машині витрата палива на 1 мить буде значно відрізнятися від норми, ви відразу це побачите.

При роботі на місці контроль витрати проводиться за годинами

Монтажні роботи та тарування паливного бака однієї одиниці техніки займають приблизно 3 години. Ми використовуємо сучасні та точні датчики рівня палива, які дозволять вам стежити за витратою палива, де б не знаходилася машина – навіть в іншій країні.

Якщо ви хочете дізнатися більше, зателефонуйте нам.

Більше корисної та цікавої інформації про GPS системи та безпеку авто читайте  тут.