Вибір GPS трекера

Вибір GPS трекера під завдання

При великому різноманітті вибір GPS трекера, як і мобільних телефонів, смарт-годин, або навушників, існує безліч моделей різних виробників. І якщо, наприклад, смартфон ви вибираєте за його технічними характеристиками, GPS трекер так вибрати не вийде.

Для того, щоб зробити правильний вибір GPS трекера, спочатку сформулюйте своє завдання. Далі ми для прикладу сформулюємо п'ять типових завдань та їх вирішення.

1 . У вас легкові машини, які працюють у таксі. Це найпростіше завдання. Для неї не потрібні складні GPS трекери з безліччю входів для різноманітних датчиків. Підійде простий, надійний та недорогий GPS трекер вартістю приблизно 2 тис грн.

Віброр GPS трекера

Основне завдання в цьому випадку, висока точність позиціонування і швидкості, маленькі розміри і можливість дистанційного блокування двигуна. Такий трекер можна встановити самостійно або на будь-якому СТО. При необхідності ви зможете переставляти трекер із машини на машину.

2. Ви маєте вантажні машини. Якщо, крім контролю руху, вам потрібен і контроль палива, знадобиться інша модель GPS трекера з можливістю підключення датчиків. І звичайно знадобляться цифрові датчики рівня палива, які встановлюються в паливні баки. А якщо у вас двобічні машини? Нічого страшного, просто знадобиться два датчики палива, у правий та лівий баки.

Інформація про витрату палива надходить на GPS трекер і передається вам разом з даними про місцезнаходження, швидкість руху та пробіг. Програма GPS моніторингу підсумовує дані та показує їх вам у зручному вигляді – на карті, на графіку або в текстовому звіті. Повна вартість оснащення вантажного автомобіля буде у цьому випадку 8000 грн. Це вартість всього необхідного обладнання та монтажних робіт із таруванням паливного бака.

3. У вас трактори, екскаватори, навантажувачі або сільгосптехніка. В цьому випадку знадобляться такі ж трекери та датчики палива, як і на вантажних машинах. Відмінність у тому, що на такій техніці витрата палива по пробігу не має сенсу, адже ці машини працюють на обмеженій площі, часто на одному місці, активно витрачаючи пальне.
Вибір GPS трекера для складних завдань

Щоб правильно контролювати витрату палива, вам необхідні датчики мотогодин. При цьому програма GPS моніторингу буде відображати мотогодин за будь-якою одиницею техніки за обраний вами період часу, загальна кількість витраченого палива і середня витрата на 1 мотогодину. Зрозуміло, ви будете бачити докладну інформацію не лише про витрату палива, а й про заправки та зливи палива, із зазначенням місця та часу.

4. У вас рефрижератори. Ви хочете контролювати рух автомобіля та температуру у вантажному відсіку. Для цього вам потрібен такий самий трекер, як і для вантажних машин і цифровий датчик температури, який потрібно розташувати у вантажному відсіку. Термодатчик передає дані про температуру вантажу на трекер, і ці дані передаються в систему GPS моніторингу. Таке рішення можна використовувати в тому числі і з контролем палива, адже трекер має різні входи для датчиків палива та датчиків температури.

5. У вас легкові або вантажні машини. Ви хочете бачити їх рух та витрату палива, але не хочете, або не маєте технічної можливості встановлення датчиків палива. Для цього ми запропонуємо вам спеціальні GPS трекери з можливістю підключення до CAN шини автомобілів. Такі трекери визначають розташування швидкість і маршрут руху, і крім цього отримують з CAN шини дані про витрату палива.

Це єдиний спосіб контролю палива без необхідності придбання та встановлення датчиків палива. Однак слід розуміти, що такий метод дозволить отримати точні дані про витрату палива, але не дозволити виявляти такі зловживання, як злив палива, недолив на АЗС. Також ви не отримаєте точні дані про заправки.

Якщо на ваших автомобілях ще не встановлено таку систему, напишіть, або зателефонуйте нам.

Більше корисної та цікавої інформації про GPS системи та контроль палива авто читайте тут.