Простий GPS моніторинг

GPS моніторинг надає багато можливостей для контролю свого транспорту. Але не завжди перед вами стоїть складне завдання. Дуже часто необхідно всього лише контролювати місце розташування машини в реальному часі і бачити її маршрути з адресами стоянок і зупинок за минулі періоди. Можливо, ще буде корисною дистанційне блокування запалювання. Це найпростіші завдання, і для їх вирішення вам не потрібні складні, багатофункціональні GPS трекер.

Найкращим рішенням буде один з трекерів марки «Телтоніка». Ці трекери мають невеликі розміри, легко встановлюються в будь-який автомобіль. Найпростіший трекер «Телтоніка» може визначати місце розташування вашого автомобіля за трьома навігаційних систем одночасно (GPS, ГЛОНАСС і GALILEO). Він працює з сім картами будь-якого оператора стільникового зв'язку, в тому числі ТревелСіМ і ГудЛайн.

Бюджетный gps маячок

Качественный и оптимальный по цене gps трекер

В такому трекер є резервний акумулятор, внутрішня пам'ять на 200000 точок, гіроскопічний датчик прискорень і можливість дистанційного зупинки двигуна.

Такий GPS трекер прекрасно підходить для контролю легкових машин, макроавтобусов і будь-яких завдань, коли не потрібно контроль палива.

При покупці ми запропонуємо вам два варіанти використання на ваш вибір - з абонентською платою і технічною підтримкою і без абонплати, без техпідтримки. Варіанти істотно відрізняються, але обидва дозволяють надійно контролювати місце розташування своїх машин і при необхідності зупинити їх двигуни.

Основні відмінності платного і безкоштовного варіантів в часі зберігання даних, у визначенні адрес стоянок та налаштування різних повідомлень. В обох випадках контролювати машини можна з комп'ютера і смартфона.

gps маяк позволяет отследить на экране местоположение

Ви завжди знаєте де ваш автомобіль

 

Установите на автомобиль gps треккер

Встановивши на автомобіль gps трекер ви побачите багато корисного

 

gps мониторинг бесплатно

Платний і безкоштовний gps моніторинг

 

gps мониторинг без абонплаты

GPS моніторинг без абонплати може вас влаштувати

Отже, якщо у вас легкові машини, мікроавтобуси, невеликі вантажівки, типу Газель, простий GPS моніторинг, це рішення для вас! Зателефонуйте нам і ми розповімо вам докладніше про платний і безкоштовний GPS моніторингу, порекомендуємо СТО для монтажу і відповімо на будь-які технічні та цінові питання.