Повідомлення в GPS моніторингу

Повідомлення в GPS моніторингу і завдання

Повідомлення в GPS моніторингу можуть містити додаткову інформацію про автомобіль, крім тієї, що є на картах і в звітах.

Повідомлення

Повідомлення, це короткі інформаційні повідомлення про різні події, які нам важливі. Повідомлення приходять незалежно від того, чи користуєтеся ви в даний момент GPS моніторингом, чи ні. На які події можна створити повідомлення?

уведомления в GPS мониторинге

 

Це може бути безліч різних подій, важливих для вас. Наприклад, перевищення швидкості, слив палива, перевищення інтервалу техобслуговування, критичне зміна температури вантажу, втрати зв'язку, спроби відключення живлення трекерів, перетину геозон і ін.

 

 

Выбор объекта мониторинга

 

Але спочатку ви повинні вибрати, по яким машинам має спрацьовувати повідомлення. Якщо, наприклад, мова йде про допустиму швидкість, то по вантажних і легкових машин ви можете створити різні повідомлення з різною швидкістю.

 

 

уведомление по скорости

Потім задаємо діапазон дозволеної швидкості, наприклад до 120 км / год. Це називається «Фіксована обмеження». Якщо ми виберемо інший варіант «Обмеження швидкості на дорогах», автоматично вступлять в дію обмеження, які вводять в карти учасники спільноти Open Street Map.

Користувачі самі стежать за цим і при необхідності корегують значення, якщо вводяться нові правила. Плюсом тут є те, що нам не потрібно самостійно вводити величезне значення різних даних на різних дорогах країни. Але є і мінус - самі ми не можемо змінити ці дані, оскільки не є членами спільноти.

уведомление по геозоне

Якщо ми формуємо повідомлення про перетин геозон, потрібно уточнити, чи бажаєте ви бачити, коли машина увійшла в геозон, або коли вийшла з неї. Зрозуміло, до того, як створювати повідомлення про перетин геозон, потрібно сформувати самі геозон. Їх можна створити вручну, будь-якої форми, коло, або багатокутник. Або імпортувати з вашої облікової системи в систему GPS моніторингу. Межі геозон ви завжди можете відкоригувати і змінити їх назви.

Якщо вас цікавлять повідомлення про зливі палива, або заправці, потрібно задати мінімальні значення, наприклад, слив 5 літрів, заправка 20 літрів. Якщо ви перевозите охолоджені, або заморожені продукти, не забудьте поставити верхній і нижній межі температур. Повідомлення буде спрацьовувати, коли реальна температури вийде за межі, які ви задали.

выбор условия отправки

Після цього потрібно задати системі дії, які вона повинна виконувати, якщо настало заданий вами подія. Повідомлення в GPS моніторингу може бути одне, або декілька, на ваш вибір. На прикладі видно, що повідомлення може відправитися в телеграм, на електронну пошту, в систему GPS моніторингу на комп'ютер, або в мобільний додаток. Якщо вам важливо отримати повідомлення на смартфон в мобільний додаток, переконайтеся, що обраний звук і гучність повідомлення. При тихому режимі ви просто пропустіть важливе повідомлення.

Якщо вам потрібно отримати повідомлення на електронну пошту, введіть один, або кілька адрес.

Завдання

Ви можете створювати в системі GPS моніторингу різні завдання, які система в подальшому виконує автоматично за заданими умовами.

Задания в мониторинге

Наиболее часто наши клиенты формируют задания по автоматическому созданию различных отчётов и отправке их в заданном формате на

Найбільш часто наші клієнти формують завдання з автоматичного створення різних звітів і відправлення їх в заданому форматі на електронну пошту. Спочатку, зрозуміло, ви повинні мати шаблони звітів. Шаблони ви можете зробити самі, але, як правило, їх робимо ми з урахуванням конкретних транспортних засобів і ваших побажань.

Звіти можуть містити найрізноманітніші дані, але всі вони мають спільну частину - пробіг, час у русі, середню і максимальну швидкість, кількість поїздок, стоянок і зупинок, адреси. Додатково можуть бути дані про витрату палива по пробігу, або по Напрацювання, середня витрата на 100 км, або на 1 мотогодина, мінімальну, максимальну і середню температуру в вантажному відсіку та ін.

Також звіти можуть бути з будь-якої окремо взятої машині, по всім машинам, або по групі машин із загальними ознаками. Якщо на машинах працюють різні водії, ви можете формувати звіт по змінах. Це дозволить враховувати робочий час різних водіїв на одній машині.

Отже, ви сформували завдання з автоматичного створення звіту і відправлення його на електронну пошту. Не забудьте вказати час відправлення - наприклад, в 9.00 в понеділок вирушає звіт за минулий тиждень, або в 9.00 щоранку, відправляється звіт за минулу добу.

У цій статті ми розповіли вам про такі цікаві, додаткові можливості нашої системи GPS моніторингу, як «Повідомлення» та «Завдання».