GPS трекер з акумулятором

GPS трекер з акумулятором резервного живлення

GPS трекер з акумулятором - зараз це норма. Усі пропоновані нами GPS трекери мають всередині резервний акумулятор. Взагалі акумулятор є в будь-якому трекері, але в автомобільних він виконує роль резервного живлення, а в персональних (ношених) GPS трекерах, і в охоронних GPS маяках, це основне джерело харчування.

GPS трекер з акумулятором не розрахований на довгу роботу без бортового харчування автомобіля. Його завдання, саме резервне, або аварійне живлення в разі якщо трекер намагаються відключити від бортсети.

При цьому, працюючи від резервного акумулятора, трекер передає повідомлення про відключення основного харчування.

GPS трекер з акумулятором резервного живлення.

 

 

GPS трекер з акумулятором

 

 

 

 

 

Ось так виглядає резервний акумулятор в різних моделях автомобільних GPS трекерів. Як правило це малогабаритний Li-Ion акумулятор невеликої ємності. Він забезпечує роботу трекера протягом двох годин при відсутності основного живлення.

 

Давайте подивимося на графік напруги в звіті.

Зміна рівня заряду резервного акумулятора

Синя лінія, це основне живлення трекера, тобто бортсети автомобіля. Червона лінія, це резервний акумулятор. У лівій частині графіка ми бачимо, як від трекера відключили харчування - напруга бортсети впала до нуля.

У цей момент резервний акумулятор повністю заряджений і знаходиться в стані готовності. Після відключення бортсети, GPS трекер з акумулятором миттєво перейшов на резервне живлення, і акумулятор почав розряджатися. Якщо в цей час харчування відновиться, ви навіть не помітите відключення бортсети. Хіба що вам прийдуть два повідомлення - одне про відключення бортсети, інше про відновлення харчування.

Якщо ж харчування не відновиться протягом декількох годин, акумулятор розрядиться і GPS трекер відключиться. Коли харчування трекера буде відновлено, акумулятор негайно почне заряджатися.

Як ми говорили раніше, внутрішній акумулятор в персональних трекерах і GPS маяках має набагато більшу ємність, так як іншого джерела живлення там немає. Тому такі трекери працюють приблизно 30 годин, при дуже незначних обсягах. А GPS маяки працюють близько 2 років на одній внутрішньої батареї.

Про персональних GPS трекерах і GPS маяках ви можете докладніше почитати в інших публікаціях на нашому сайті.