GPS трекер на машину в оренду

GPS трекер на машину в оренду у таксиста

GPS трекер на машину в оренду власники автомобілів ставлять, щоб забезпечити її збереження і дбайливу експлуатацію. Легкові автомобілі таксі, одна з найпоширеніших областей застосування GPS трекерів. Для установки в легкові автомобілі таксі можна застосовувати нескладні і недорогі GPS трекер. Головне, це надійність і точність визначення місця розташування і пробігу. Ну і звичайно можливість дистанційної зупинки двигуна.

Точність визначення координат автомобіля досягається завдяки тому, що наші трекери вміють визначати своє місце розташування не по одній, звичної навігаційної системи GPS, а за трьома одночасно - по GPS, ГЛОНАСС і GALILEO. Ми використовуємо для автомобілів таксі сертифіковані GPS трекер європейського виробництва з офіційною гарантією.

Давайте подивимося на прикладах, як працює система GPS моніторингу легкових автомобілів таксі.

GPS трекер на машину в оренду ставлять і приватним власникам кількох автомобілів і компанії.

Оперативний контроль місця розташування. Ми бачимо на екрані взаємне розташування всіх машин. Також бачимо, які машини в даний момент рухаються, а які стоять. Біля кожної машини може бути її номер і прізвище водія. Машини, при необхідності, можна розділити на групи. Також можна вибрати різні значки за кольором і формою.

 

Розділ звіту Статистика

У звіті, в розділі «Статистика» ми бачимо маршрут, який проїхала машина таксі, пробіг, час руху і простою, кількість стоянок і зупинок, середню і максимальну швидкість і інші дані за вашим бажанням. Маршрут за обраний період може бути одного кольору, або кожна поїздка може бути іншого кольору. Також розфарбування треку може бути в залежності від швидкості руху - таким чином можна легко візуально виділити ділянки руху, де водій перевищував швидкість.

Звіт Поїздки

У розділі звіту «Поїздки» бачимо початок і кінець руху за будь-який день за адресою і часом. Також маршрут руху за будь-який день можна виділити кольором на тлі всього іншого руху за інші дні.

 

 

Кілометраж в звіті Поїздки

У розділі «Поїздки» можна розкрити будь-який день і побачити все поїздки, зроблені за обраний день, або за зміну водія. Тепер видно початок і кінець кожної поїздки по часу і адресою, швидкість, тривалість і кілометраж.

 

 

Контроль напруги бортової мережі

Крім даних про рух, GPS трекер на машину в оренду дає багато інших технічних даних за вашим бажанням. Наприклад мотогодини, або напруга бортсети і резервного акумулятора. На прикладі синя лінія, це бортсети, а червона - резервний акумулятор всередині трекера. Якщо вимкнути живлення GPS трекера, це відразу відобразиться на графіку, або в повідомленні.

 

Звіт дозволяє порівнювати ефективність різних машин по пробігу

Звіти в системі GPS моніторингу можна робити не тільки по окремим обраним машинам, але і по всiм машинам одночасно, або по групі машин. У такому звіті зручно порівнювати ефективність різних машин по пробігу. Ми бачимо час в русі, час простою, кілометраж, середня і максимальна швидкість.

 

Звіт з безпеки руху

Крім руху і різних технічних даних, система GPS моніторингу може оцінювати стиль водіння і формувати звіт по безпеці руху. Завдяки спеціальним датчикам в трекерах, система GPS моніторингу використовує для звіту з безпеки не тільки такі прості дані, як перевищення швидкості, а й дані про швидкість входу в поворот, різких розгонах і гальмуваннях і ін. Система за спеціальними алгоритмами оцінює всі порушення і виводить середній бал по 6-ти бальною шкалою. У звіті є три шаблону - для легкових машин, для вантажних машин і для автобусів.

 

Звіт з безпеки водіння

Ви можете редагувати звіт з безпеки, наприклад, зменшити / збільшити штраф за окремі порушення, або створити нові критерії. Такий звіт корисний ще й тим, що дозволять не тільки оцінювати стиль їзди окремих водіїв, а й порівнювати різних водіїв між собою. Таким чином, можна легко виявити водіїв з надмірно агресивною манерою їзди. Звіти в системі GPS моніторингу можна зберігати в різних форматах. Також можна створити «завдання» - будь-який бажаний звіт буде формуватися автоматично і відправлятися на задані адреси електронної пошти.

GPS трекер на машину в оренду для таксі може виконувати ще й функції безпеки. Будь-яку машину можна дистанційно зупинити в разі виникнення нештатної ситуації. Також можна придбати додатково до GPS трекера і GPS маяк, який є спеціалізованим охоронним пристроєм. Про GPS маяки і їх відмінності від GPS трекерів ми вже писали в наших публікаціях. Трекер і маяк бажано встановлювати в різних місцях автомобіля.

Якщо ви здаєте автомобілі в оренду, купуйте у нас надійні, сертифіковані GPS трекер і GPS маяки з офіційною гарантією.