GPS трекер купити або GPS маяк?

GPS трекер купити або маяк, в чому різниця?

GPS трекер купить или GPS маяк - вот в чем вопрос.

Ми вже розповідали вам про різні застосуваннях трекерів і їх відмінності від маяків. Багато як і раніше думають, що це одне і те ж. Розповімо коротко, для чого використовувати трекери і для чого маяки. А також, в якому випадку бажано придбати обидва пристрої.

GPS трекер купити можна на додаток до GPS маяка

GPS трекер, це пристрій, який передає вам безперервний трек (маршрут руху автомобіля). Трекер постійно підключений до бортсети і працює завжди - і коли машина рухається, і коли вона стоїть. Основне застосування GPS трекера, це завдання логістики, тобто оперативний моніторинг місця розташування, контроль швидкісних режимів, дотримання маршрутів, пробіг і простої, витрата палива, температура у вантажному відсіку.

Також GPS трекер використовуються для оцінки стилю водіння, а також для порівняння стилю водіння різних водіїв між собою.

Будь-який сучасний GPS трекер має внутрішній акумулятор, проте він є резервним живленням, а не основним. Резервний акумулятор не може живити трекер протягом тривалого часу, проте трекер негайно відправить оповіщення, якщо відбудеться випадкове, або навмисне відключення основного харчування. При установці трекера в легкові автомобілі, часто використовують дистанційну блокування запалювання.

Тобто, якщо ваша задача, це контроль вантажоперевезень, або автомобілів таксі, контроль витрати палива, або температури вантажу, контроль сільгосптехніки на полях, або мотогодин дорожньо-будівельної техніки, ваше рішення, це GPS трекер з відповідними датчиками - паливними, температурними і ін .

Нагадаємо вам, що у нас є два варіанти GPS моніторингу - платний (з щомісячною абонплатою і технічною підтримкою) і безкоштовний (без абонплати та без техпідтримки). Безкоштовний варіант підходить, коли у вас невелика кількість автомобілів, і вам не потрібен контроль палива.

Самих GPS трекерів є велика кількість. Деякі мають безліч входів для аналогових і цифрових датчиків, або можуть підключатися до CAN шині автомобіля. Трекери можуть мати два слота для сімкарти - це стане в нагоді, якщо ваша машина виїжджає за кордон.

GPS трекер використовуються не тільки для контролю місцезнаходження транспортних засобів, а й для контролю людей. Для цього у нас спеціальні персональні, мініатюрні трекери.

GPS маяк - это не GPS трекер

GPS маяк, це спеціалізований охоронний пристрій. Воно не має ніяких підключень до бортсети автомобіля, встановлюється приховано і харчується від своєї внутрішньої батареї. На відміну від GPS трекера, маяк може працювати від внутрішньої батареї 1-3 роки в залежності від частоти передачі даних. Але часто передавати їх маяк не може.

Тобто, GPS маяк передає вам не безперервний трек, а окремі рідкісні точки. Як правило, GPS маяк налаштовують на передачу 1-2 точок на добу. Між передачею точок маяк знаходиться в сплячому режимі, нічого не передає і нічого не приймає.

Завдяки відсутності проводів і відсутності активності, GPS маяк неможливо виявити за допомогою скануючого пристрою. Це важлива властивість саме для охоронного застосування. Друге корисна властивість маяка, це його здатність визначати місце розташування навіть за відсутності GPS, або при придушенні супутникового сигналу. У такій ситуації GPS маяк переходить на режим LBS (визначення місцезнаходження автомобіля за сигналами базових станцій стільникового зв'язку).

У разі, якщо вашу машину поженуть, ви можете відправити на GPS маяк спеціальну команду, яка переведе його в режим безперервної передачі даних - кожні 15 сек. Не забудьте потім відключити це режим, так він сильно розряджає батарею.

Для охоронного застосування GPS маяк хороший всім, крім одного - з його допомогою можна зупинити двигун автомобіля. Адже маяк, як ми розповідали раніше, не має ніякого зв'язку з електропроводкою і працює повністю автономно.

Таким чином, для безпеки дорогого автомобіля найкращим рішенням буде установка GPS трекера і GPS маяка одночасно, причому в різних місцях авто. Маяк можна заховати глибше, адже він може визначати місце розташування не тільки по супутниках, але і по базових станцій стільникового зв'язку. У такому варіанті ви будете отримувати координати автомобіля з трекера безперервно і з маяка 1-2 рази на добу.

За допомогою трекера ви можете дистанційно зупинити двигун автомобіля, а при спробі відключення живлення трекера, він відразу відправить повідомлення про це. GPS маяк можна використовувати не тільки, як охоронний пристрій для автомобіля. Маяк можна заховати в будь-який вантаж і відстежувати його місце розташування.

Ми сподіваємося, що ця стаття внесла ясність і допоможе вам зробити правильний вибір. У будь-якому випадку ви можете зателефонувати, або написати нам, і ми відповімо на будь-які технічні та цінові питання.