GPS трекер без сім карти

GPS трекер без сім карти - чи може таке бути?

Нас часто запитують, чи може бути GPS трекер без сім карти. Перш за все, потрібно зрозуміти, для чого взагалі потрібна сім карта в GPS трекер. Будь-трекер має дві складові частини.

Перша частина, це визначення координат. Трекери, які ми пропонуємо, визначають координати одночасно за трьома навігаційних систем - GPS, ГЛОНАСС і GALILEO. Це забезпечує високу точність. Для надійної роботи GPS трекера над ним не повинно бути металевих поверхонь. Хоча у нас є одна модель GPS трекера, спеціально розрахована для роботи під металевим капотом. Це трекер для самостійної установки. Він клеїться на двосторонній скотч на акумулятор і підключається прямо до його клем. Однак, недостатньо тільки визначати місце розташування машини, його потрібно ще й передавати.

GPS трекер без сім карти - чи може таке бути?

Друга складова частина GPS трекера, це канал передачі даних. Більшість GPS трекерів передає дані про рух машини через канали стільникового зв'язку. Саме для цього в трекері є сім карта (іноді дві сім карти). Чи можна обійтися без сім карти? Так можна. Є GPS трекер без сімкарти, які передають дані не через стільникові мережі, а через супутникові системи зв'язку.

Якщо ваше завдання - не платити за сім карту (за мобільний інтернет), то можемо вас засмутити - за супутниковий канал передачі даних вам доведеться платити набагато більше. Може бути ваша задача, взагалі не платити за роботу GPS трекера? Це можливо. Вам знадобиться GPS трекер з передачею даних з будь-якого безкоштовного радіоканалу, наприклад wi-fi, Bluetooth, або будь-якого іншого доступного вам радіомодему.

При цьому ви повинні розуміти, що дальність дії буде визначатися самою технологією. Дальність роботи Bluetooth 10 ... 20 м, а wi-fi 100 ... 200 м. Звичайно, є радімодеми з дальністю дії в кілометри, наприклад такі, які використовуються для управління квадрокоптера. Але ж машина може їхати на десятки, сотні і навіть на тисячі кілометрів!

Таким чином, GPS трекер без сім карти може передавати дані в реальному часі тільки на невеликій відстані. Але можливо вам і не потрібен GPS моніторинг в реальному часі. В такому випадку ви цілком можете використовувати трекер без сімкарти. Машина поїде в рейс, і її маршрут буде записуватися у внутрішню пам'ять трекера. Потім по приїзду трекер передасть всю накопичену інформацію на приймальний пристрій, наприклад на радиомодем. Але ви повинні розуміти, що це не GPS моніторинг в реальному часі.

Отже, відповідаючи на питання - чи може бути GPS трекер без сім карти - відповімо, та може. Як приклад можемо навести кар'єр, де не працює жодна стільниковий зв'язок. Або сільгосптехніка в полях, де теж немає мобільного інтернету. Машини можуть здійснювати рейси, проїжджаючи при цьому повз диспетчерського пункту з радіомодемом і передаючи там накопичену інформацію.

Якщо у вас виникли будь-які питання по роботі трекера без сімкарти, зателефонуйте, або напишіть нам.