GPS охорона автомобіля

GPS охорона автомобіля - доповнення до сигналізації.

GPS охорона автомобіля насправді не захищає від угону, а допомагає в його пошуку. Всім відома сумна фраза - неугоняемая машин немає. На жаль, це правда. Автомобільні охоронні системи постійно удосконалюються, але машини постійно викрадаються. Чому так відбувається?

Сучасні електронні засоби викрадення розробляють фахівці не гіршої рівня, ніж ті, хто створює автосигналізації. До того ж викрадачі, це перші покупці найновіших і дорогих автосигналізацій. Їх алгоритми роботи ретельно вивчаються, а місця установки давно відомі.

Так що дає автомобільна охоронна система, якщо неугоняемая машин немає? Вона забирає у викрадача час. Час, це те, чого у викрадача немає в достатній кількості. Вважається, що викрадення будь-якої машини займає не більше 15 хвилин, а як правило, навіть менше. Це абсолютно не означає, що будь-який автомобіль можна викрасти за 15 хвилин. Це означає, що якщо викрадач в 15 хвилин не вклався, він припинить спроби.

Тому, можна сказати, що дорога і складна протиугінна система не захищає реально ваше авто від угону (викрасти машину все одно можна), а віднімає у гонщика дорогоцінний час.

У цій статті ми розповімо про можливості GPS трекерів, які не є охоронними пристроями, але дуже корисні у багатьох випадках, зокрема ефективно перешкоджають угону, не дозволяючи завести двигун, а також допоможуть знайти машину, якщо ваша протиугінна система з завданням не впоралася і машину все ж викрали. Також ми розповімо про інший тип GPS пристроїв - GPS маяках, які часто плутають з трекера.

GPS охорона автомобіля

Отже, маленька, чорна коробочка розмірами 8х4х1 см. Її можна заховати в машині де завгодно. Це GPS трекер. Він визначає місцезнаходження машини з точністю 2-5 метрів і передає його вам в реальному часі по GPRS. Місцезнаходження машини ви можете бачити на комп'ютері, планшеті і смартфоні.

Насправді трекер визначає координати одночасно за трьома навігаційних систем GPS, ГЛОНАСС і GALILEO. Це істотно збільшує точність, надійність і перешкодозахищеність.

Всі сучасні електронні засоби викрадення засновані на перехопленні і розшифровці двостороннього обміну між протиугінною системою автомобіля і брелоком.

В GPS трекер цього обміну немає. Трекер працює повністю автоматично без зовнішнього управління. Його GSM модем не потребує сучасних мережах 3G і 4G, він однаково ефективно працює навіть в 2G, споживаючи в місяць всього кілька десятків Мб. Харчується GPS трекер від бортової мережі автомобіля, споживаючи всього 30 ... 100 мА, при цьому має всередині акумулятор резервного живлення.

При будь-якій спробі знеструмити автомобіль, GPS трекер перейде на резервне живлення, при цьому миттєво передасть вам повідомлення про це. Тривожне повідомлення може приходити куди завгодно - на електронну пошту, на мобільний додаток, в телеграм.

У програмі GPS моніторингу ви можете обвести навколо свого двору так звану геозон. Якщо машина без вашого відома перетне кордон геозон (виїде з двору своїм ходом, або на евакуаторі), трекер негайно повідомить вам про це.

Але і це ще не все! Отримавши повідомлення про спробу відключення живлення, або перетині геозон, ви можете відправити на трекер зі свого телефону спеціальну СМС команду, яка заблокує запалювання, або відключить паливний насос. Двигун затихне вже не у дворі, а на вулиці, де викрадач нічого не зможе зробити.

Можливість дистанційного зупинки двигуна, це важлива і корисна особливість сучасного GPS трекера, хоча, як ми говорили, трекер не є спеціалізованим охоронним пристроєм. Ви можете використовувати цей канал дистанційного керування не тільки для глушіння двигуна, а й, наприклад, для керування сигналом, або сирени.

Основне призначення GPS трекерів зокрема і систем GPS моніторингу в цілому все ж таки не охоронне, а логістичне. GPS системи дозволяють оптимізувати вантажо- і пасажироперевезення, контролювати пробіг, швидкісні режими, витрата палива, Мотогодини, температуру вантажу в РЕФ, площа оброблених полів в сільському господарстві. GPS трекер встановлюють не тільки на автомобілі, але і на катери, яхти, літаки і вертольоти. Ми пропонуємо різні моделі GPS трекерів і різноманітні провідні та безпровідні датчики для GPS моніторингу.

GPS маяк працює автономно

Другий пристрій, яке може захистити ваш автомобіль, це GPS маяк. Ми вже розповідали про це корисному пристрої. GPS маяк, на відміну від трекера, є спеціалізованим пристроєм. Він не пов'язаний з бортсети автомобіля ніякими проводами, може перебувати в будь-якому важкодоступному місці. Не може бути й мови про те, щоб знайти GPS маяк за короткий час.

Чим корисний вам GPS маяк. На відміну від трекера, маяк не працює постійно. Він спить 99,99% часу, прокидаючись 1-4 рази на добу на короткий час і передаючи координати автомобіля. Таким чином, його наявність в автомобілі неможливо виявити сканирующим пристроєм. GPS маяк харчується від внутрішньої Li-Ion батареї, якої вистачає на 1-3 роки. У разі викрадення маяк ніяк не видає себе, продовжуючи таємно працювати в штатному режимі.

Ви можете відправити на GPS маяк спеціальну команду, яка переведе його в режим безперервної передачі даних, кожні 15 сек.

Наші GPS трекер і GPS маяки стоять недорого, сертифіковані і можуть працювати в платних і безкоштовних системах GPS моніторингу.

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисна для вас. Ще більше цікавої інформації про GPS пристроях читайте тут.