GPS на трактор

GPS на трактор

GPS на трактор ставлять у багатьох агрофірмах, і це не дивно. Сільське господарство характеризується значним витратою палива, заправками в поле і віддаленістю техніки від керівництва агропідприємства. Це істотно ускладнює контроль над цільовим використанням сільгосптехніки і витрачанням палива.

В сільгосптехніки застосовується два типи GPS обладнання. Один тип, це курсоуказателя і системи паралельного водіння. Другий тип, це обладнання GPS моніторингу та контролю палива - в цій статті ми розповімо саме про це.

Контроль руху. Якщо ви здаєте свою сільгосптехніку в оренду, то витрата палива вас не цікавить, адже за паливо в цьому випадку платить той, хто взяв техніку в оренду. Вас цікавить регіон роботи техніки і Мотогодини. Якщо того, хто взяв вашу техніку в оренду, теж не цікавить контроль витрати палива, можна встановити недорогі і надійні GPS трекер для відстежування місцеположення, пробігу та мотогодин. Ми рекомендуємо для цієї мети європейські, сертифіковані GPS трекер марки Teltonika. У такому варіанті ваша сільгосптехніка буде під безперервним, цілодобовим контролем, незалежно від того, пересувається вона сама, або її везуть на тралі.

Також ви будете бачити швидкість руху, пробіг і кількість мотогодин за період часу. Ці дані ви можете давати тому, хто користується технікою. Той, хто використовує техніку, також буде бачити і площа оброблених полів. Таким чином, не буде розбіжностей по використанню орендованої сільгосптехніки. Це найпростіший і недорогий варіант оснащення тракторів і комбайнів.

Контроль палива. Якщо ж ви використовуєте сільгосптехніку на своїх полях, вам безсумнівно потрібен контроль за витрачанням палива. Для цього ми встановлюємо GPS трекер і датчики рівня палива. У такому варіанті установки ви можете бачити взаємне розташування всіх одиниць техніки, рівень палива в реальному часі, а також які з них рухаються, а які стоять. На картах і супутникових знімках видно площа оброблених ділянок полів.

Крім цього, завдяки датчикам рівня палива, встановленим в баках, ви отримаєте витрата палива за період часу, по кілометражу, по Напрацювання і по гектарів. Ми можемо запропонувати вам точні, вибухобезпечні датчики рівня палива, що працюють по провідному, або бездротовому каналах. Датчики палива можуть контролювати однобаковие і двухбаковие машини. Після установки датчиків палива ми виробляємо тарировки паливних баків.

Контроль причіпного обладнання. Якщо ваші трактори працюють з різними причіпними агрегатами, ми можемо встановити і підключити мітки причіпного обладнання. Мітки бувають дротяними і бездротовими. Провідні мітки вимагають контактне з'єднання трактора і причепа. На тракторі знаходиться зчитувач, а на всіх причепах мітки.

При приєднанні причепа, також з'єднується роз'єм мітки і зчитувача. Бездротові мітки не вимагають ніяких контактних з'єднань - вони передають код причепа на трекер по радіоканалу. Найновіші моделі працюють по каналу блютуз. Вони не потребують зовнішнього живлення - внутрішня батарея живить мітку протягом декількох років.

Карта полів. Система GPS моніторингу надає безліч додаткових можливостей, наприклад, ви можете створити карту полів. Це можна зробити різними способами. Можна імпортувати в систему GPS моніторингу карти полів ваш обліковий системи. Або обвести контури полів на супутникових знімках і присвоїти їм номери та інші характеристики. А можна просто об'їхати поле складної форми по контуру, маючи при собі GPS трекер. Також в нашій системі GPS моніторингу є кадастрова карта, де вже прокреслені всі межі полів і ділянок.

Експорт даних в сторонні облікові системи. Якщо ваше агропідприємство вже користується будь-якої обліковою системою, можна організувати експорт даних з системи GPS моніторингу. Це дуже корисна можливість, яка дозволяє поєднувати дві системи. Крім даних про місцезнаходження з системи GPS моніторингу можна ретранслювати і дані будь-яких датчиків.

Подивіться приклади того, як відображаються дані в системі GPS моніторингу. Дуже добре видно контури полів і кордони оброблених ділянок. Система розфарбовує в різні кольори оброблені ділянки в залежності від часу обробки, або від типу техніки.

GPS на трактор

gps моніторинг в сільському господарстві

точне землеробство

Електронні карти полів

Пропоновані нами GPS трекер підходять для будь-якої техніки - вантажних автомобілів, тракторів, комбайнів, навантажувачів. Всі трекери сертифіковані і мають офіційну гарантію від виробника.

Трек і графік

Визначення мотогодин по GPS трекера

GPS трекер з резервним акумулятором

Запобігання зливів палива