GPS моніторинг безкоштовно

GPS моніторинг безкоштовно, без абонплати

Ми розповідали в наших публікаціях, що крім платного контролю автотранспорту, є і GPS моніторинг безкоштовно, тобто без абонплати. Безкоштовні системи GPS моніторингу звичайно мають набагато скромніші можливості, але і вони регулярно удосконалюються і оновлюються.

У платних і безкоштовних системах GPS моніторингу застосовуються одні і ті ж трекери і маяки. За вашим бажанням ми запрограмуємо трекер, створимо вам аккаунт на безкоштовному WEB сервісі і пропишемо туди трекер. Так само допоможемо вам встановити на смартфон мобільний додаток. У безкоштовному WEB сервісі кількість контрольованих машин обмежена. Ви можете прописати в один акаунт не більше три трекера. Якщо у вас більшу кількість машин, ви можете або створювати додаткові акаунти, або перейти на платну версію GPS моніторингу.

Кількість одночасно спостережуваних машин, це не єдина відмінність платною і безкоштовною версій систем GPS моніторингу. Час зберігання даних, ця друга найважливіша відмінність. У безкоштовної GPS системі ви можете побудувати маршрут руху машин за 30 днів, а в платній за 1,5 року.

GPS моніторинг безкоштовно

 

Ось так виглядає інтерфейс системи GPS моніторингу без абонплати. На карті бачимо дві машини. В цей аккаунт можна прописати ще одну. Зліва бачимо панель управління.

 

 

Перемикання карт в моніторингу

 

Можна перемикатися між декількома картами і супутниковими знімками. Вибір звичайно набагато менше, ніж в платній системі GPS системі, однак і тут є карти з хорошою деталізацією і адресами.

 

 

Можна задати колір треку

 

Спочатку можна налаштувати відображення на свій смак - колір треку, постійний, або в залежності від швидкості, тип карти, або супутникового знімка, вид маркера і підписи і інше.

 

 

Звіт по пробігу

 

У безкоштовному GPS моніторингу ви можете побудувати трек руху автомобіля за будь-який період з 30 останніх днів. На цьому прикладі трек одноколірний. Видно, як саме машина їхала, де зупинялася.

 

 

 

Колір треку задається для кожного діапазону швидкості

 

Ми вже говорили, що колір треку може бути не однотонний, а в залежності від швидкості. Це добре видно на цьому прикладі. Судячи за кольором треку, автомобіль не їхав швидше 80 км / год. Це також видно і в таблиці зліва, вказані параметри поїздок за день.

 

 

поїздки

 

Можна вибрати інший спосіб відображення. Це будуть не «Треки», а «Поїздки». Тепер весь трек за день ділиться на окремі поїздки, із зазначенням часу і адреси початку і закінчення кожної поїздки. Можна переміщати курсор по поїздкам, і вони відображаються зліва в списку.

 

 

режим Охорона

 

 

Так як безкоштовна система GPS моніторингу більшою мірою орієнтована не на логістику, а на безпеку, в ній є зручна функція охоронного периметра. Ви натискаєте кнопку в WEB інтерфейсі, і навколо машини утворюється коло діаметром 100 метрів.

 

Позначення зони безпеки

Як тільки машина виїде за межі кола, спрацює тривожне повідомлення, яке прийде на комп'ютер і смартфон. Головне, не забудьте самі відключити охоронний периметр, коли збираєтеся виїхати з двору.

 

Ми коротко розповіли про можливості безкоштовної системи GPS моніторингу. Така система не володіє широкими можливостями, але зате вона надзвичайно проста і безкоштовна. А GPS трекер застосовуються в платних і безкоштовних системах абсолютно однакові. Таким чином, буде відрізнятися кількість одержуваних даних, але не їх точність. Дистанційне блокування двигуна можлива і в платній і в безкоштовній GPS системах.

Їх усього цього випливає, що якщо у вас один-два особистих автомобіля, ви цілком можете вибрати безкоштовний варіант GPS моніторингу.