GPS контроль палива в моніторингу

GPS контроль палива в системах супутникового моніторингу

GPS контроль палива - одна з найважливіших задач в моніторингу транспорту. Витрати на паливо є однією з найбільших статей витрат на транспорт, будь то вантажоперевезення, або сільському господарстві. Відстань техніки від диспетчерів породжує безліч лазівок для зловживань з паливом. Пропоновані нами системи GPS моніторингу і контролю палива допомагають вам виявляти і усувати зловживання з паливом, такі як сливи палива, переведення в готівку карток і ін.

Що для цього потрібно, і в якому вигляді ви отримуєте інформацію про витрату палива в GPS моніторингу? Вам потрібно придбати GPS трекер і датчик рівня палива. Все це ми встановимо у вашому транспортному засобі і зробимо тарировки паливного бака. Після цього ви будете бачити рівень палива в баку в реальному часі, витрата палива за період часу, заправки і зливи палива. Всі ці дані видно на картах, на графіках і в текстових звітах. Контролювати свій транспорт ви можете з комп'ютера і з мобільного телефону.

Є різні типи датчиків для GPS моніторингу палива і кілька методів контролю палива. Наведемо їх коротко. Два методу контролю палива, це контроль рівня і контроль витрати. На перший погляд вам здається, що контроль витрати важливіше. Насправді це не так. Справа в тому, витрата палива, це те, на що ви не можете вплинути. Двигун автомобіля споживає паливо, і ви не можете зробити так, щоб він споживав його менше. Зате ви можете виявити лазівки, де паливо «йде на сторону», а не в двигун. Справа в тому, що датчик витрати палива бачить тільки те паливо, яке пройшло через нього в двигун. Це паливо вас якраз не цікавить. Вам потрібно бачити зловживання з паливом. У цьому вам допоможе датчик рівня палива.

GPS контроль палива в системах супутникового моніторингу

На цих прикладах ви бачите датчики рівня палива, встановлені в паливних баках. Датчики рівня бувають різні - ємнісні, ультразвукові, аналогові, цифрові, бездротові. В цілому це не має значення, всі вони вимірюють найменші зміни рівня палива. Точність сучасних датчиків рівня палива досить велика. Похибка не перевищує 1-2% від обсягу бака. Наприклад, похибка штатного поплавкового датчика може бути до 10% і більше, в залежності від зносу. Як ми вже говорили вище, інформацію від датчика палива ви можете бачити в текстовому звіті, на карті і на графіку палива.

На карті ви можете бачити місце розташування машини, адреса, напруга бортсети і резервного акумулятора, рівень палива в баку. При бажанні можна вивести на екран і інші дані, наприклад, кількість супутників, рівень сигналу стільникового зв'язку, прізвище водія, пробіг і т д

У звіті можна бачити інформацію про паливо за обраний період часу, а саме рівень на початку і в кінці обраного періоду, загальна кількість витраченого палива, середня витрата в русі, на холостому ходу і по Напрацювання, час у русі і час простою, кількість і адреси заправок і зливів палива. У цей звіт також можна додати і іншу інформацію, за вашим бажанням.

Найбільш наочно все інформація про витрату палива на вантажній машині представлена на графіку. На прикладі ви бачите фіолетову лінію витрати палива і зелену лінію швидкості. У правій частині графіка бачимо заправку. Між поїздками лінія рівня палива горизонтальна, тому що рівень не змінюється.

На цьому прикладі графік витрати палива для ситуації, коли паливо може активно витрачатися не тільки в русі, але і на місці. Наприклад, екскаватор, навантажувач, автокран і ін. Також це може бути затребуване для сільгосптехніки, наприклад для комбайна, для якого цифра витрати по пробігу не означає нічого. Тут важливіше витрата по Напрацювання, або по гектарів.

На цих прикладах ви можете бачити, як система GPS моніторингу знаходить і відображає сливи палива. Злив палива, це одне з частих зловживань. Однак є й інші, наприклад недоливи, переведення в готівку паливних карт на АЗС. Все це також можна побачити завдяки GPS трекера і датчику рівня палива.
Сучасні GPS трекер дозволяють підключати не тільки датчики палива, але і будь-які інші аналогові і цифрові датчики. Все залежить від вашого завдання. Під це завдання ми підберемо трекер і датчики.

І на закінчення - до нас регулярно звертаються люди, які купили GPS трекер в інтернет магазинах. Питання одні й ті ж - не можу налаштувати, не можу підключити, допоможіть створити акаунт на безкоштовному сервісі, трекер непомітний в онлайні і так далі ...
Працюючи з нами, у вас ніколи не буде таких питань. Ми робимо все від початку і до кінця. І наші ціни абсолютно доступні.