GPS контроль температури

GPS контроль температури для рефрижератора

GPS контроль температури - одна з багатьох функцій, якими володіє система GPS моніторингу. При перевезеннях охолоджених і заморожених продуктів можуть виникати конфлікти між перевізником і вантажоодержувачем. Це може бути пов'язано з недотриманням температурного режиму при транспортуванні вантажу.

Термологгери в даному випадку є досить недосконалим рішенням, так як при порушенні температурного режиму не можуть сповістити про це перевізника та одержувача вантажу не можуть прив'язати температуру до місця розташування.

Найбільш досконале і при цьому недороге рішення, це саме GPS трекер з термодатчиком. Таке рішення складається з двох складових частин. Перше, це зрозуміло GPS трекер. У будь-якій системі GPS моніторингу і на будь-якому транспортному засобі, трекер це найважливіший елемент. Існує велика кількість різноманітних GPS трекерів і розібратися в них самостійно досить складно. Але вам і не потрібно намагатися розібратися в цьому - вам достатньо просто зателефонувати нам і описати своє завдання.

Ми, використовуючи багаторічний практичний досвід, підберемо вам найбільш оптимальну модель трекера з точки зору технічних характеристик, споживчих властивостей і вартості. В даному випадку для авторефрижераторів ми рекомендуємо сучасний, сертифікований GPS трекер марки Teltonika.

Трекери цієї торгової марки сертифіковані в Європі і Україні, мають вбудований гіроскопічний датчик прискорень, резервний акумулятор, великий обсяг внутрішньої пам'яті і визначають місце розташування автомобіля з дуже високою точністю завдяки тому, що їх супутниковий приймач приймає сигнали від трьох навігаційних систем - GPS, ГЛОНАСС і GALILEO .

Різні моделі GPS трекерів Teltonika мають вбудовані, або зовнішні супутникові антени, а також можливість роботи з різноманітними аналоговими, цифровими і бездротовими датчиками, в залежності від вашого завдання.

В даному випадку наша задача, це GPS моніторинг з можливістю контролю температури вантажу в Авторефрижератори. Таким чином, друга складова частина такого рішення, це термодатчики. Термодатчики бувають аналогові, цифрові та бездротові. Перші вже практично не застосовуються в

GPS моніторингу, так як мають більшу похибкою і сприйнятливі до перешкод від електроустаткування і загасання сигналу при довгому сполучному проводі. Власне, бездротові датчики теж цифрові, просто вони не потребують зовнішнього живлення та з'єднувальні кабелі.

GPS контроль температури

Бездротовий датчик не потребує зовнішнього живлення. Усередині компактного корпуса перебуває батарейка, яка забезпечує його роботу протягом декількох років. Однак при сильних мінусових температурах термін служби батарейки зменшується. Важлива особливість бездротового термодатчика, це відсутність необхідності в сполучному кабелі. Таким чином, термодатчик можна розмістити де завгодно, не думаючи про проводах.

Також важливим є те, що з бездротовим термодатчиком можуть працювати недорогі моделі GPS трекерів. І ще - застосовуючи провідні термодатчики, можна підключити до GPS трекера тільки один такий датчик. А бездротових можна підключити до 4 штук. Це може виявитися корисним, якщо ви хочете отримувати дані про температуру в різних частинах вантажного відсіку по довжині, або по висоті.

На цих прикладах ви можете бачити, як відображається інформація від GPS трекера з термодатчиком. Як бачите, температуру можна контролювати в графічній і текстовій формі. Дані в нашій системі GPS моніторингу зберігаються 1,5 року.

Якщо у вас є необхідність, щоб вантажоодержувач бачив температуру свого вантажу в ході транспортування, ви можете створити так званого «тимчасового користувача». Вантажоодержувач отримає тимчасовий доступ до системи GPS моніторингу і буде бачити місце розташування і температуру вантажу так само, як і ви. Це дозволить уникнути розбіжностей.

Ми можемо підключати до GPS трекера одночасно і провідний і бездротовий датчики температури. Ви можете бачити на цьому прикладі дві лінії температури на графіці. Це і є два термодатчика. До речі, існують модифікації бездротових термодатчиков з одночасним вимірюванням температури і вологості.

Також за вашим бажанням ми можемо контролювати одночасно температуру і витрата палива в вашому рефе. Ви будете бачити рівень палива в баку в реальному часі, витрата палива за період часу, середня витрата на 100 км, місце / час / обсяг заправок і зливів палива.

Ви вже зрозуміли, що у нас є широкий спектр рішень з контролю автотранспорту. Просто зателефонуйте нам, і ми надамо вам пораду з будь-яких технічних та фінансових питань.