GPS для вантажних автомобілів

GPS для вантажних автомобілів з установкою датчика рівня палива в бак

Моніторинг GPS корисний при контролі будь-якої техніки. Ми успішно застосовуємо GPS для вантажних автомобілів, для легкових і автобусів, тракторів і комбайнів, катерів і яхт, літаків і вертольотів.

Вантажні автомобілі дуже часто оснащують GPS трекера, і це не дивно, адже в вантажної техніки велика витрата палива і цілком можливі різні зловживання - ліві рейси, махінації з паливом. Залежно від вашого завдання ми використовуємо кілька моделей GPS трекерів і датчиків до них.

GPS трекер для вантажних машин. У найпростішому випадку, якщо вам достатньо бачити місце розташування машин в реальному часі, пробіг, адреси та тривалість стоянок, швидкісні режими, ми запропонуємо вам компактні і надійні GPS трекер Teltonika. Вони сертифіковані і мають високу точність визначення координат і, як наслідок, дуже точно визначають пробіг.

Такі трекери прекрасно підходять для невеликих вантажних машин. У таких машинах, як правило, паливні баки мають невеликий обсяг і глибину. Установка датчиків палива в баки глибиною менше 30 см можлива, але небажана. Через сильний коливання рівня палива під час руху, графік витрати палива буде ламаним, ускладнює контроль. Однак GPS для вантажних автомобілів так само дозволяє налаштувати нормативний контроль палива. Такий вид контролю є одним з можливих методів контролю палива. Всього таких методів три - контроль рівня, контроль витрати і нормативний контроль. Є ще контроль за CAN шині, але це фактично контроль витрати.

GPS для грузовых автомобилей

 

Отже, якщо ми хочемо мати контроль витрати палива, не купуючи датчик палива, ми повинні налаштувати нормативні витрати, тобто середня витрата на 100 км, який ми вважаємо правильним для даної машини. У найпростішому випадку цього досить. Система GPS моніторингу почне множити вашу цифру нормативної витрати на величину пробігу, яку визначив трекер. Ви отримаєте витрата палива за вибраний період часу.

Зрозуміло, ця цифра не буде точною, адже ви не можете знати точне значення витрати на 100 км. Однак для невеликих вантажних машин це цілком прийнятний, бюджетний спосіб контролю палива. Нормативний контроль палива можна зробити більш точним, якщо задати сезонні коефіцієнти, адже машина взимку споживає трохи більше палива, ніж влітку.

Найбільш оптимальним контролем палива є установка датчика рівня палива в бак. Чому саме датчика рівня, а не датчика витрати? Давайте подумаємо, навіщо нам взагалі потрібен контроль палива в GPS моніторингу?

GPS трекеры для грузовых автомобилей

Ваша основна мета - виявлення і усунення зловживань. Ви не отримаєте ніякої економії палива, якщо будете точно знати витрата, але не будете бачити сливи палива і недоливи на АЗС. Ви не можете вплинути на витрату палива двигуном, навіть якщо будете точно знати, скільки він споживає.

Щоб реально зменшити витрати на паливо, потрібен датчик рівня палива. З його допомогою ви будете бачити, скільки палива в баку в даний момент, який витрата за період часу, середня витрата на 100 км, а також місце, час і обсяг всіх заправок і зливів палива.

Ми можемо контролювати паливо в однобакових і двухбакових машинах. Пропоновані нами GPS трекер можуть працювати з аналоговими, цифровими і бездротовими датчиками палива. Останні є найбільш прогресивними в даний час. Всі датчики палива мають однакову точність, але істотно розрізняються по вартості і гарантії. Принцип дії у будь-яких датчиків рівня палива однаковий - вони реєструють найменші зміни рівня в баку, що разом з даними про рух, швидкості дають точну цифру витрат.

Перевага дротяних датчиків палива, це невисока ціна. А перевага бездротових датчиків палива, це повна відсутність будь-яких проводів, що зв'язують трекер з датчиком в баку. Такий датчик живиться від внутрішньої літієвої батареї, яка забезпечує безперервну роботу протягом декількох років. Відсутність проводів, це спрощений і швидкий монтаж, підвищена вандалозахисна і пожежна безпека.

Гарантія на бездротові датчики палива в 2 рази більше, ніж на провідні. Бездротовий датчик палива може передавати дані не тільки на трекер в кабіні, але і на телефон водія - таким чином можна проконтролювати обсяг заправки на АЗС. Мінусом бездротових датчиків є більш висока ціна.

GPS для вантажних автомобілів дає не тільки дані про місцезнаходження, пробігу і витраті палива. Залежно від типу транспортного засобу ми запропонуємо вам контроль мотогодин, температури, стилю водіння, ідентифікацію водіїв і інше. Будь-який з пропонованих нами GPS трекерів дозволяє вам дистанційно заглушити двигун, хоча в вантажних автомобілях ця можливість використовується дуже рідко.

Багато іншої корисної та цікавої інформації про GPS моніторингу вантажних машин ви можете прочитати тут.