Бездротовий датчик кута нахилу

Бездротовий датчик кута нахилу Escort DU-BLE

Бездротовий датчик кута нахилу - це сучасна тенденція в GPS моніторингу, коли датчики стають бездротовими. Такі бездротові датчики можуть вимірювати рівень палива в баку, температуру в вантажному відсіку, а також кут нахилу. Саме про бездротовому датчику кута нахилу ми розповімо в цій статті.

Для чого потрібен датчик кута нахилу. Якщо з контролем палива, або температури все зрозуміло, то необхідність в датчику кута вимагає пояснень. Отже, де можна використовувати такий датчик. Областей застосування кілька. Це контроль роботи бетоновозів, екскаваторів, автокранів, навантажувачів, самоскидів, сміттєвозів, снігоприбиральної техніки, сільгосптехніки. Всі завдання, де потрібно визначати кут нахилу, наявність або відсутність обертання і його напрямок.

Що спільного в перерахованої техніці? У всіх випадках там в процесі роботи щось обертається, або піднімається-опускається. Саме для контролю факту обертання і його напрямки, а також піднімання-опускання призначений датчик кута нахилу.

Как это работает.

Беспроводной датчик угла наклона

Датчики кута нахилу існують вже давно, проте весь цей час вони були виключно дротовими. Тільки останнім часом з'явилися бездротові датчики кута, що не потребують зовнішнього живлення і передають інформацію на GPS трекер по каналу блютуз. Бездротові датчики стали реальністю завдяки технології BLE (Bluetooth Low Energy), або блютуз з малим енергоспоживанням.

Ця технологія не може передавати голос, або музику, вона призначена спеціально для різної телеметрії, тобто автономних датчиків і дистанційного керування. Такі датчики можуть роками працювати в місцях, куди складно провести кабель живлення. Одне з таких пристроїв - датчик кута нахилу.

Області застосування. У бетоновозами давно застосовується GPS моніторинг і контроль витрати палива. Але крім цього необхідно знати, чи обертається бочка і в який бік.

Бездротовий датчик кута, закріплений на ємності з бетоном, передає інформацію про факт обертання бочки і напрямку обертання. Ця інформація передається разом з даними про місце розташування та витраті палива.

Контроль роботи екскаватора. Бездротовий датчик кута закріплюється на стрілі екскаватора і передає на GPS трекер інформацію про всіх маніпуляціях з ковшем, тривалість маніпуляцій, час роботи і простою, а також час першого і останнього включення ковша. Це дає інформацію про загальний обсяг виконаних робіт.

Контроль роботи автокрана. Встановлені на автокрані GPS трекер і датчик рівня палива, дають інформацію про місцезнаходження та рух автокрана, про витрату палива і заправках. Якщо встановити на стрілу автокрана датчик кута нахилу, ви отримаєте дані про початок і закінчення підйому стріли, кількості підйомів і тривалості робіт.

Контроль роботи самоскида. На кузові закріплюється бездротовий датчик кута, який контролює підйом і опускання кузова. Ви отримуєте дані про час початку і закінчення підйому, про кількість і тривалості вивантажень з кузова.

Контроль роботи сміттєвоза. Ми встановлюємо бездротової датчик кута нахилу на підйомний механізм техніки, і при кожному захопленні і перекиданні бака датчик передає інформацію про кількість зібраних контейнерів і витрачений час на роботу. Таким чином, ви зможете оцінити якість і обсяг виконуваних робіт і запобігти виходу машини за межі заданої робочої зони.

Контроль роботи снігоприбиральної техніки / грейдера. Бездротовий датчик кута нахилу встановлюється на раму переднього відвалу снігоприбиральної машини і за допомогою спеціально розробленого режиму «Відвал» визначає з піднятим або опущеним відвалом рухалася техніка.

Принцип роботи датчика кута нахилу на грейдерах точно такий же, як і на снігоприбиральних машинах. За допомогою встановленого GPS трекера і датчика кута ви завжди будете знати де, коли і скільки працювала техніка.

Контроль роботи комбайна. Встановлений на жатку прибирального комбайна бездротової датчик кута нахилу передає на GPS трекер інформацію про висоту підйому жатки, завдяки чому ви завжди будете знати точний обсяг виконаних робіт.

Таким чином, бездротовий датчик кута нахилу, що працює разом з GPS трекером, датчиком рівня палива і іншими датчиками, забезпечить вам повний контроль над своєю технікою. Ви можете замовити у нас датчик кута повороту, як додаткове обладнання до вже наявного у вас GPS трекера.

Або, плануючи придбання системи GPS моніторингу на бетоновози, треба відразу обговорити необхідність в датчиках кута.