Трекер для автомобіля та людини

GPS трекер для автомобіля та людини

Трекер для автомобіля або людини забезпечує контроль рухомих об'єктів, це і є основним завданням систем GPS моніторингу. Здійснюється він за допомогою стаціонарно встановлюваних в автомобіль або пристроїв GPS трекерів, що носяться. Трекер може контролювати не тільки автомобіль, а й людину, тварину, всього, що переміщається. Розкажемо про це докладніше.
GPS трекер для автомобіля

GPS трекери, це компактні пристрої, що містять два основні компоненти - GPS приймач і GSM передавач. Тобто своє місце розташування трекер визначає за супутниковими навігаційними системами, а передає ці дані по мережах стільникового зв'язку.

Пропоновані нами трекери визначають своє місце розташування одночасно за трьома навігаційними системами – GPS, ГЛОНАСС та GALILEO. Це значно підвищує точність і надійність трекерів.

Різні моделі мають зовнішні та внутрішні антени. Раніше вважалося, що GPS трекери із зовнішніми антенами мають кращу чутливість і як наслідок більшу точність.

Сьогодні це не має значення. Сучасні вбудовані GPS приймачі мають дуже високу чутливість, а відсутність зовнішніх антен спрощує монтаж та покращує скритність установки.

Існує навіть модель GPS трекера спеціально призначена для роботи під металевими поверхнями. Площа поверхні його вбудованої GPS антени в 4 рази більша, ніж у звичайних трекерах. Такі трекери можна встановити під металевим капотом автомобілів.

Електронні компоненти трекерів потребують живлення. І ось тут є відмінність автомобільних і трекерів, що носяться. Усі автомобільні GPS трекери підключаються до бортмережі транспортного засобу. Трекеру підходить будь-яка напруга 10-30 вольт. Споживаний струм при цьому дуже малий, приблизно 50 мА в середньому.

Усі автомобільні трекери мають внутрішній акумулятор, проте він виконує лише функцію резервного живлення. Основне харчування трекера, це бортмережа транспортного засобу.

Носитий трекер для автомобіля та людини

Носімі трекери живляться тільки від свого внутрішнього акумулятора, іншого джерела енергії у них не може бути. При цьому трекер, що носиться, повинен ще й бути маленьким і легким. Якщо до автомобільних трекерів можна підключати багато різноманітних цифрових і аналогових датчиків, то трекерам, що носяться, таке не потрібно.

У них зазвичай є тільки так звана «тривожна кнопка». Носитий трекер може працювати від свого акумулятора 8-10 годин. Збільшити час роботи можна, якщо збільшити інтервали даних. Що рідше трекер передає дані, то менше споживає енергії.

Акумулятор трекера можна заряджати від будь-якого зарядного пристрою смартфона, або від Power bank. Носімі трекери зазвичай мають герметичний корпус, що надійно захищає їх від зовнішніх впливів.

Чи можна використовувати автомобільний трекер як носій? Можна у крайньому випадку. Він пропрацює на внутрішньому акумуляторі години дві і відключиться.

Чи можна використовувати трекер як автомобільний? Так можна. Потрібно просто покласти його під переднє скло, і він буде працювати 8 годин.

При цьому його завжди можна підключити до автомобільної зарядки для телефону або до powerbank. Виходячи з машини, не забудьте покласти трекер в кишеню.

Слід нагадати, що GPS, що носиться, не визначатиме місце розташування людини, коли вона знаходиться в приміщенні, в метро, в ліфті, в підземному переході.

Отже, ми коротко нагадали вам про GPS трекер для автомобіля та для людей. Якщо у вас є питання, дзвоніть або пишіть нам.