Портативні GPS маячки

Як використовуються портативні GPS маячки.

Ми вже розповідали вам про портативні GPS маячки ТМТ250.

Портативні GPS маячки Телтоніка

Системи GPS моніторингу призначені для контролю будь-яких рухомих, а в деяких випадках нерухомих об'єктів. Це можуть бути будь-які транспортні засоби, такі як легкові та вантажні автомобілі, автобуси, трактори та комбайни, мотоцикли, літаки та вертольоти, катери та яхти.

Однак є моделі GPS трекерів, спеціально призначені для контролю пересування людей. Це можуть бути співробітники комунальних підприємств, люди похилого віку, діти, мандрівники. Для цього у них мають бути портативні GPS маячки.

Фактично портативні GPS маячки, це ті ж GPS трекери, тільки маленького розміру, адже вони мають бути не на машинах, а у людей. Крім того, портативні GPS маячки живляться лише від вбудованого акумулятора, іншого джерела живлення вони не мають. Зарядити цей акумулятор можна від будь-якого USB джерела.

Це може бути автомобільна зарядка, power bank або зарядний пристрій смартфона. Від свого акумулятора  GPS маячки можуть працювати не менше 8 годин. Можна збільшити час безперервної роботи, якщо збільшити інтервали між точками. Зарядний роз'єм портативних трекерів магнітний, без будь-яких отворів у корпусі, це дозволяє забезпечити герметичність та захист від зовнішніх впливів, таких як пил та волога.

Внутрішній пристрій і алгоритми роботи автомобільних і трекерів, що носяться, практично нічим не відрізняються. І ті, й інші містять GPS приймач і GSM модуль з сім-картою. GPS приймач визначає місце розташування трекера. Для цього він повинен знаходитися просто неба.

Якщо людина з портативним GPS маячком перебуває у ліфті, у підземному переході, у метро, маячок «не бачить» навігаційні супутники і не може визначити координати. GSM модуль призначений для передачі даних про місцезнаходження об'єкта на сервері і далі на програму GPS моніторингу, де місцезнаходження відображається на картах та супутникових знімках.

Якщо портативні GPS маячки знаходяться не в зоні дії стільникового зв'язку, вони не можуть передати координати, але при цьому записують їх у внутрішню пам'ять, обсяг якої дуже великий (200 тис. точок і більше). Як тільки об'єкт знову потрапляє в зону дії стільникового зв'язку, він одразу передає всі збережені в пам'яті дані. Таким чином, дані про місцезнаходження та рух трекера не можуть зникнути, але за об'єктивними даними можуть прийти із затримкою.

Особливістю  GPS маячка є наявність тривожної кнопки. При натисканні на неї трекер відразу ж передає повідомлення, навіть якщо знаходиться в режимі енергозберігаючого сну. Така тривожна кнопка досить жорстка, що повністю виключає випадкове натискання, коли маячок знаходиться в одязі або в сумці.

Якщо у вашій компанії працює штат співробітників, кур'єрів, і ви купуєте для них портативні GPS маяки, ми можемо розділити їх на групи за будь-якими ознаками, наприклад, територіальними, або функціональними.

Ви можете вивести на екран розташування будь-якого співробітника, групи співробітників або всіх співробітників. Також ви можете побудувати звіти про їх переміщення за будь-який минулий період у вигляді текстового звіту або маршруту на карті.

Розташування та переміщення співробітників можна відстежувати не лише на комп'ютері, але й у мобільному додатку на смартфоні.

Ми пропонуємо вам сертифіковані GPS трекери та GPS маячки для будь-яких застосувань за невисокими цінами.