Звіти у GPS моніторингу

Звіти у GPS моніторингу транспорту.

Звіти, це один із розділів GPS моніторингу, поряд з треками, або повідомленнями. Якщо інші режими роботи GPS моніторингу дозволяють бачити інформацію на карті, звіти дозволяють отримати документ. Звіти можуть бути індивідуальними по будь-якій вибраній машині або груповими по вибраній групі машин.

Звіти у GPS моніторингу

Зміст розділів звіту залежить від типу трекера, підключених датчиків та вашого бажання. Загалом звіти можуть бути за рухом, витратою палива, температурою та ін. Звіти в GPS моніторингу можна налаштовувати і редагувати.

Звіти у GPS моніторингу руху. Такі звіти містять як основну, і розширену інформацію про рух автомобілів. Ви можете бачити там пробіг за вибраний період часу, середню та максимальну швидкість руху, тривалість та адреси зупинок та стоянок. Слід сказати, що система GPS моніторингу розрізняє стоянки та зупинки. Можна встановити мінімальний час стоянки (зазвичай 5 хв).

Якщо автомобіль зупиняється на менший час, це вважається зупинкою та відображається на карті та у звіті по-іншому. Після того, як ми задали мінімальний час стоянки, система GPS моніторингу вважає сумарний час простою, розділяючи його на загальний час зупинок та стоянок. Також система відображає кількість поїздок у звіті. Поїздки спочатку згруповані по днях, але ви можете розкрити будь-який вибраний день та побачити всі поїздки за вибраний день.

У розділі «Поїздки» ви бачите початок та кінець кожної поїздки за часом та адресою, її тривалість, пробіг, середню та максимальну швидкість. Також можна відобразити будь-яку вибрану подорож на карті у вигляді треку. У налаштуваннях звіту можна встановити мінімальну тривалість поїздки. Це зроблено для того, щоб не захаращувати звіт дуже короткими поїздками, наприклад, всередині автопарку. Це не означає, що короткі поїздки не будуть видно взагалі. Їх завжди можна відобразити у режимі «Треки».

У розділах «Стоянки» та «Зупинки» ви бачите початок та кінець кожної стоянки, або зупинки за часом та адресою, а також їх тривалість та адресу. Будь-яку стоянку можна відразу відобразити на карті.

Якщо в установках трекера встановити максимальну швидкість, то у звіті з'явиться розділ «Перевищення швидкості». У ньому будуть вказані усі місця, де автомобіль перевищував задану швидкість. Можна встановити час, протягом якого автомобіль може рухатися зі швидкістю, що перевищує задану вами. Це зроблено для того, що автомобіль мав можливість здійснювати обгін із підвищеною швидкістю протягом короткого часу, потім повертаючись до дозволеної швидкості.

Розділ «Перевищення швидкості» дозволяє відображати ділянки з порушеннями швидкісного режиму на треку, виділяючи їх червоним кольором. Налаштування швидкості в такому варіанті буде індивідуальним для окремих машин. Але можна скористатися іншим способом. Справа в тому, що в карті є внутрішні налаштування дозволених швидкостей для різних доріг. Якщо увімкнути цю опцію, то немає потреби вводити максимальну швидкість в налаштування кожного трекера. Налаштування картки стануть спільними для всіх машин.

Швидкість руху можна відобразити і графіку. Це розділ звіту «Швидкість». У цьому розділі швидкість відображається на графіку. Наочно видно ділянки руху з різною швидкістю з прив'язкою до часу. Графік повністю синхронізований із карткою. Натиснувши на будь-яку ділянку графіка, вона відразу відображається на карті – це дуже зручно.

Звіти щодо температури. Ми вже говорили, що до трекерів можна підключати різноманітні датчики. Це значно розширює можливості контролю за транспортними засобами. Один із затребуваних датчиків, це датчик температури у вантажному відсіку. Пропоновані GPS трекери можуть працювати одночасно з чотирма датчиками температури.

У звітах інформація про температуру може відображатися на графіках та текстовому вигляді. Це важливо, коли температура вантажу, що перевозиться, важлива для вантажовідправника, вантажоперевізника і вантажоодержувача. Контроль температурних режимів дозволить уникнути розбіжностей між ними. Можна настроїти сповіщення про вихід температури за межі.

Звіти в моніторингу GPS можна виконувати за будь-який період в межах 1,5 років. Також можна запрограмувати автоматичне виконання звіту та надсилання його на задані адреси електронної пошти. Це зручно, якщо облік ведеться регулярно за однакові проміжки часу, наприклад, за тиждень або місяць.

Ще один із найбільш затребуваних розділів звіту, це контроль палива. Про це ми розповімо у наступній статті.