Монтаж GPS трекера на автомобіль

Як виконати монтаж GPS трекера на автомобіль.

Монтаж GPS трекера на автомобіль можна здійснити трьома способами.

Самостійний монтаж GPS трекера на авто. Якщо у вас не нові легкові і вантажні машини, або будівельна техніка, і вам не потрібен контроль палива, ви цілком можете зробити самостійну установку і підключення GPS трекерів. В першу чергу потрібно знайти точку в електрообладнанні, куди ви підключите харчування трекера. Сучасні GPS трекер використовують напругу живлення від 10 до 30 В.

Монтаж GPS трекера Телтоника.

Таки чином, можна легко підключитися в машині з одним і двома 12-вольтовими акумуляторами. Але крапку, в якій ви плануєте підключити GPS трекер, не можна брати першу-ліпшу, де є напруга. Ви повинні переконатися, що в цій точці напруга живлення є завжди, незалежно від того, включений двигун, або вимкнений. Це потрібно для того, щоб ваша машина була під контролем завжди - і коли рухається, і коли стоїть на місці з вимкненим двигуном.

Отже, ви правильно визначили точку підключення харчування, на трекері загорілися індикатори, і він вийшов на робочий режим. Тепер вам потрібно правильно розташувати його в машині. Тут є два важливих моменти. Трекер потрібно мати у своєму розпорядженні певної стороною догори. Тобто не боком і не догори ногами. Як правило, ця сторона позначена відповідним написом. GPS трекер можна ховати занадто глибоко в машині.

Над його внутрішньої GPS антеною можуть бути різні матеріали, але не повинно бути металу. Метал екранує GPS трекер від навігаційних сигналів з супутників. Найкраще місце для установки трекера - під пластмасовою панеллю приладів, під переднім склом. При правильному підключенні харчування і правильній установці, GPS трекер починає працювати практично відразу, точно визначаючи місце розташування вашої машини.

До речі, існує одна модель GPS трекера, спеціально розрахована на установку під металевим капотом.

Монтаж GPS трекерів на СТО. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні можливостями самостійно встановити GPS трекер, ви можете звернутися на будь-який СТО. Для автоелектрика не представляє складності знайти точку для підключення електроживлення трекера. За вашим бажанням на СТО вам можуть підключити дистанційну зупинку двигуна.

Телтоника FMB 125

Ця додаткова функція дуже затребувана, якщо ваша машина вночі знаходиться на необладнаному і не охороняється стоянці, або ви здаєте машину в оренду. Практично всі GPS трекер мають таку додаткову функцію, просто не всім вона потрібна. Навряд чи ви будете підключати дистанційну блокування двигуна на трактор.

Монтаж GPS трекерів на СТО займає не більше години часу. І звичайно ж на СТО трекер встановлять більш професійно і акуратно, особливо, якщо потрібно ставити його під приладову панель.

Монтаж трекерів з датчиками палива. Якщо у вас вантажні машини, сільськогосподарська, або будівельна техніка, і ви хочете крім контролю руху, контролювати ще й витрата палива, самі ви такі роботи по монтажу виконати не зможете. Не зможуть їх виконати і на СТО. Установку GPS трекерів з датчиками палива виконують наші фахівці. Для виконання монтажних робіт вони виїжджають в будь-які міста, або села. GPS трекер встановлюється, як зазвичай. А датчик рівня палива встановлюється в паливний бак і підключається до трекера, передаючи дані про зміну рівня в баку.

Такий комплект дає вже набагато більше інформації. Крім даних про місцезнаходження, пробігу, стоянках та зупинках, ви будете знати мотогодини, витрата палива по пробігу, по Напрацювання, а також бачити заправки і зливи палива. Ми можемо встановлювати датчики палива на однобаковие і двухбаковие машини. Сучасний GPS трекер може обробляти інформацію від чотирьох цифрових датчиків рівня палива.

Якщо вам потрібні датчики температури, їх установку ви можете виконати своїми силами. Складність представляють саме датчики рівня палива. Після їх установки наші монтажники проводять тарировки паливних баків.

GPS маяки - ще один тип GPS пристроїв. Крім GPS трекерів ви можете придбати у нас і GPS маяки. Не слід їх плутати один з одним, це два різних типи пристроїв, які ви можете використовувати в автомобілях як окремо, так і одночасно. GPS маяк, це спеціалізований охоронний пристрій. Маяки, так само, як і трекери, ви можете встановити в автомобілі самостійно, або звернутися на СТО.

GPS маяк не требует подключения

 

GPS маяк не має ніяких проводів підключення і може встановлюватися в машині більш приховано. GPS рідко встановлюють на будівельній техніці, а ось для легкових авто набувають дуже часто, особливо якщо ваша машина ночує на відкритій, не охороняється стоянці, або ви здаєте її в оренду.

Більше корисної та пізнавальної інформації про монтаж GPS трекера на автомобіль читайте тут.