Лінійка у баку

Лінійка у баку. Контроль заправок та зливів палива

У система GPS моніторингу лінійка в баку дозволить вам не тільки бачити витрату палива, а й контролювати заправки на АЗС, а також зливи палива з бака. Для цього в транспортному засобі встановлюється GPS трекер та лінійка в бак – датчик рівня палива. А на вашому комп'ютері, або смартфоні встановлюється програма GPS моніторингу, яка і відображає всі необхідні вам дані про місцезнаходження, рух, рівень і витрату палива.

Лінійка в баку може працювати з блютуз

На відміну від інших методів контролю за витратою палива, лінійка в баку, тобто датчик рівня дозволяють бачити точні дані про заправки та зливи палива. Що стосується заправок, ви зможете порівнювати дані, які надає водій, або мережу АЗС із фактичними даними від системи GPS моніторингу. Таку можливість дає лише система контролю рівня палива за допомогою цифрових датчиків, які наші монтажники встановлюють у баки ваших машин. Жодна інша система контролю палива таких даних дати не може. Нагадаємо коротко, які бувають системи контролю палива.

Нормативний контроль - найпростіший спосіб, що не вимагає придбання датчиків палива. Не дозволяє бачити заправки та сливи.

Контроль за CAN шиною – дорожчий варіант з просунутим трекером, який також не вимагає покупки датчиків палива. Дозволяє бачити точну витрату, але не заправки та зливи палива.

Контроль за витратоміром – вимагає покупки витратоміру та складного монтажу. Дає дані про точну накопичувальну витрату, але взагалі не бачить заправки та зливу палива.

Контроль датчика рівня палива – єдиний метод, що дозволяє бачити точний рівень палива в баку в реальному часі, витрата палива за період часу, місце/час/обсяг заправок та зливів палива.

Контроль точності заправок не менш важливий, ніж контроль витрат палива. Адже недоливи на АЗС є одним із можливих зловживань із паливом. Недостовірні дані про обсяги заправленого палива можуть бути як випадковими, так і навмисними. Це пов'язано з налаштуванням апаратури заправних колонок. Ці налаштування можуть бути збиті і таким чином у бак при заправці надходить менше палива. Звичайними способами без контрольної заправки у мірну ємність перевірити ці дані неможливо.

Наша система GPS моніторингу відправляє вам точні дані, відразу після заправки, або зливу палива. Ми використовуємо лише цифрові сертифіковані датчики рівня палива та найсучасніші європейські GPS трекери.

Якщо на ваших автомобілях ще не встановлено таку систему, напишіть, або зателефонуйте нам.

Більше корисної та цікавої інформації про GPS системи та контроль палива авто читайте тут.