Контроль температури по GPS

Контроль температури по GPS даним

Про контроль температури по GPS трекера з бездротовим датчиком ми вже писали раніше. Розповімо про новий комплект для GPS контролю температури в РЕФ.

У минулих публікаціях ми розповідали про системи контролю температури вантажу в РЕФ за допомогою бездротових термодатчиков. Йшлося про те, що деякі бездротові термодатчики крім переваг - герметичного корпусу і відсутності проводів - мають недолік. Мається на увазі повільне реагування на зміну температури. У випробуваних нами блютуз термодатчик цей недолік усунути не вдалося.

контроль температури по GPS

 

 

Зараз ми представляємо вам комплект з сертифікованого GPS трекера і бездротового термодатчика, в якому цей недолік повністю усунутий. На фото ви бачите, що вимірювальний елемент (власне термодатчик) не перебуває у герметичному корпусі, а винесений на дроті. До того ж сам вимірювальний елемент в металевій оболонці, що забезпечує відмінну теплопровідність і, як наслідок, високу швидкість реагування на зміни температури.

Така конструкція із зовнішнім вимірювальним елементом дає можливість розташувати електронний блок з батареєю живлення поза холодної зони. Це дозволить Li-Ion батареї працює в кращих умовах. Як відомо, такі батареї «не люблять» холод.

В іншому відмінностей немає. GPS трекер підключається до бортсети автомобіля, причому підходить будь-яка напруга від 9 до 36 вольт. Бездротовий термодатчик розташовується в вантажному відсіку.

Трекер визначає всі параметри руху, а саме місце розташування машини, напрямок руху, швидкість, стоянки і зупинки, пробіг. А термодатчик передає на трекер значення температури. Термодатчик не потребує зовнішнього живлення. Його живить внутрішня Li-Ion батарея, якої вистачає на пару років.

Графік відображення температури

На прикладі видно роботу трекера і нового датчика температури. Фіолетова лінія, це графік температури, а зелена лінія, це швидкість руху. Ми бачимо, як спрацьовує термостат холодильної установки, підтримуючи задану температуру, при цьому включаючи і вимикаючи компресор.

Бездротовий датчик з винесеним вимірювальним елементом реагує з такою швидкістю, що на графіку ми бачимо, як температура опускається нижче заданої, термостат відключає холодильну установку, і температура починає повільно зростати. Потім холодильник почне працювати, а температура швидко падає. Процес постійно повторюється і графік зміни температури схожий на пилку.

Нагадаємо, що у нас є в продажу і звичайні провідні датчики температури.

Більше корисної та пізнавальної інформації про контроль температури по GPS  читайте тут.