Як вибрати GPS трекер

Як вибрати GPS трекер

Як вибрати GPS трекер виходячи із завдання. Перед тим, як вибрати GPS трекер, визначтеся, навіщо він вам потрібен. Якщо ваша мета виключно безпека машини, захист її від можливого угону, ви можете купити у нас GPS маяк або GPS трекер.

Як вибрати GPS трекер для вашого завдання

GPS маяк, це спеціалізований охоронний пристрій. Йому не потрібне підключення до бортмережі автомобіля. Це дозволяє встановити його максимально потай. Маяк неможливо виявити сканером. Проте є й обмеження. GPS маяк не покаже вам трек руху машини і за його допомогою ви не зможете заглушити двигун.

Маяк просто передає вам 1-4 крапки на добу. Завдяки настільки рідкісним включенням маяк може працювати рік і більше на внутрішніх батареях, при цьому він має маленькі розміри.

GPS трекер також має маленькі розміри, але потребує підключення до бортмережі автомобіля. Завдяки цьому його термін роботи не обмежений. Трекер передає докладний трек руху машини, її швидкість, тривалість та адреси стоянок та зупинок. За допомогою трекера можна заглушити двигун машини. Таким чином, трекер, це пристрій подвійного призначення 0 охоронного та логістичного.

Якщо ваша мета логістика, контроль пересування, витрати палива, вам потрібний саме GPS трекер. Ми запропонуємо вам декілька моделей, залежно від вашого завдання. Найпростіші GPS трекери підходять для легкових машин, або для всіх застосувань, коли потрібно лише місцезнаходження, точний пробіг, швидкість. Такий трекер підключається тільки до бортмережі, причому підходить будь-яка напруга живлення 10-30 вольт. Бачити дані про рух можна на комп'ютері, планшеті та смартфоні. Є платні та безкоштовні програми для GPS моніторингу. Безкоштовне цілком підійде, якщо у вас одна машина. Справа в тому, що в один безкоштовний обліковий запис можна прописати одну тільки машину. Для другої машини потрібен другий обліковий запис. Також у безкоштовному обліковому записі час зберігання даних 30 днів. Наприклад, у платній системі GPS моніторингу дані зберігаються 1,5 роки.

Якщо ж у вас вантажні машини, дорожньо-будівельна та сільськогосподарська техніка і вам, крім контролю розташування, потрібен і контроль палива, ми запропонуємо інші моделі трекерів. До них можуть підключатися різноманітні дротові та бездротові датчики. У такому варіанті ви зможете бачити рівень палива, витрата палива за період часу, середня витрата на 100 км, а також заправки та зливи палива.

Якщо ви перевозите охолоджені та заморожені вантажі, вам знадобиться GPS трекер із термодатчиком. Ви будете бачити дані про рух РЕФ та температуру у вантажному відсіку.

До одного такого GPS трекера можна підключити до чотирьох датчиків палива та температури. Ви можете одночасно контролювати і витрату палива, і зміну температури в РЕФ. Датчики можуть бути провідними, або бездротовими. Бездротові датчики коштують дорожче, але вони не потребують дротів до трекера і їм не потрібне зовнішнє живлення. Такі датчики живляться від власної Li батареї, якої вистачає кілька років.

Ще одна сфера застосування GPS трекерів, це стеження за контейнерами. Такий пристрій називається GPS замок. Воно має скобу, за допомогою якої пристрій можна закріпити на дверях контейнера. У корпусі GPS замку є GPS трекер із потужним джерелом живлення. GPS замок показує переміщення контейнера та стан його дверей. При відкритті контейнера замок передає повідомлення до системи GPS моніторингу.

Також є GPS трекери, які можуть підключатися до CAN шини автомобіля та зчитувати з неї різні параметри, такі як пробіг, швидкість, витрата палива, обороти, температуру та ін. При необхідності можна застосувати одночасне використання даних із CAN шини та від датчика рівня палива.

Якщо вам необхідно контролювати не автомобілі, а людей, ми запропонуємо вам GPS трекери, що носяться. Вони мають дуже маленький розмір та тривожну кнопку для подачі повідомлення. Акумулятор GPS трекера, що носиться, може приблизно 10 годин. Час безперервної роботи можна збільшити, якщо встановити більш рідкісну передачу даних. GPS-трекер, що носиться, заряджається від будь-якого джерела з USB роз'ємом.

Таким чином, перше, що потрібно при виборі GPSтрекера, визначитися з призначенням - охоронне, логістичне, або комбіноване. Потім легкові, або вантажні.

Якщо у вас виникли питання щодо придбання GPS трекерів – напишіть, або зателефонуйте нам.