GPS трекери за кордоном

GPS трекери за кордоном працюють у роумінгу

У роумінгу GPS трекери працюють, якщо це не призводить до високих витрат. Що відбувається, коли машина із трекером перетинає кордон.

Як відомо, у GPS трекерах встановлені сім-карти. Вони необхідні передачі даних про місцезнаходження автомобілів та його стан – швидкість, витрата палива та інших. Здебільшого сім-карти оптимізовані до роботи у країні.

Для роботи в інших країнах необхідно активувати роумінг, при цьому вартість передачі багаторазово зростає. Виняток становлять віртуальні оператори, такі як тревел сим, гуд лайн та ін. Вони взагалі не мають домашньої мережі та працюють у різних країнах через стільникові мережі, з якими у них є договори.

Для роботи GPS трекерів за кордоном можна використовувати трекери з двома слотами для сім-карток. В одному слоті встановлено українську сім-карту, в іншому сім-карту тієї країни, куди їде автомобіль. Під час руху Україною дані передаються через українську мережу стільникового зв'язку, а після перетину кордону трекер перемикається на другу сім-карту. З погляду вартості передачі даних, такий варіант найдешевший, адже в різних країнах дані передаються через домашні мережі та роумінгу немає взагалі. Однак він вимагає трохи дорожче GPS трекера та придбання другої сім-карти.

GPS трекери за кордоном Є варіанти

Что происходит, если GPS трекер с одной сим-картой пересекает границу, а роуминг не подключен. Он при этом не перестает работать, как многие думают. Трекер продолжает определять местоположение машины, направление и скорость движения, стоянки и остановки, расход топлива, заправки и не имея возможности передать данные, записывают их в память.

Объём памяти трекера позволят сохранять данные о маршруте в тысячи километров. Как только GPS трекер получит возможность передавать данные, вы их сразу же получите.

Таким образом, если ваши автомобили выезжают за границу, самый просто способ, это активировать роуминг. Все операторы сотовой связи имеют более-менее оптимальные тарифы для роуминга. Если же автомобиль выезжает за границу на постоянной основе, самое лучшее, это приобрести местную сим-карту для трекера.