GPS трекери у роумінгу

GPS трекери у роумінгу з різними операторами

Як відомо, GPS трекери в роумінгу повинні працювати для навігаційних систем, таких як GPS, ГЛОНАСС, або GALILEO, для яких немає кордону. Вони працюють скрізь та взаємно доповнюють один одного. Але для трекерів такі межі є. Трекери передають навігаційні дані через стільниковий зв'язок. Якщо ви плануєте придбання GPS трекерів і знаєте, що автомобілі, на яких вони встановлені, будуть виїжджати за кордон, ми запропонуємо вам кілька варіантів.
GPS трекери у роумінгу з різними операторами

Всі оператори стільникового зв'язку забезпечують роботу своїх абонентів у межах домашньої мережі, тобто в межах своєї країни. Йдеться про реальних операторів, які мають частотний ресурс та обладнання зв'язку. Проте є й віртуальні оператори зв'язку, які мають ні частотного ресурсу, ні своїх базових станцій. Такі оператори укладають договори з реальними операторами та пропонують клієнтам симкарти, що працюють скрізь.

Ці симкарти не мають домашньої мережі. Вони переключаються на будь-які доступні базові станції в мережах, з якими укладено угоду. Найбільш відомий в Україні віртуальний оператор, це тревел цим. Таким чином, один з варіантів роботи GPS трекерів за кордоном, це використання симкарт віртуальних операторів стільникового зв'язку.

Інший варіант, використовувати звичайні симкарти будь-якого українського оператора стільникового зв'язку та заздалегідь активувати на них роумінг. При цьому поки машина перебуває в Україні, мобільний інтернет тарифікується за українськими тарифами, а коли машина перетинає кордон, сімкарта переходить у роумінг.

Третій варіант – придбати трекер із двома слотами для симкарт. Такий трекер коштує дорожче, але можна встановити дві симкарти. Українського та іноземного оператора. Тоді трекер в Україні передаватиме дані за домашніми тарифами, а після перетину кордону включиться друга сімкарта і трекер знову передаватиме дані за домашніми тарифами іншої країни.

Всі ці варіанти вирішують те саме завдання – забезпечують безперервну передачу даних про рух машини в різних країнах.

Таким чином стає зрозуміло, що робота трекерів за кордоном не залежить від самих трекерів. Вся справа тільки в симкарті, яка встановлена в GPS трекері. Якщо з якоїсь причини трекер не зміг передати дані за кордоном, він зберігає їх у пам'яті. Як тільки у трекера з'являється можливість передачі, він негайно передає накопичені дані.

Насамкінець нагадаємо вам – якщо ви заздалегідь знаєте, що машини з трекерами виїжджатимуть за кордон, скажіть нам про це, і ми підберемо один із трьох варіантів, який підходить вам найкращим чином.

Більше корисної та цікавої інформації дивіться  тут.