GPS трекер на авто

GPS трекер на авто та інші носії

Сьогодні вже часто можна побачити GPS трекер на авто та нікому не потрібно пояснювати, що таке GPS трекер. У цій статті ми коротко розповімо, які вони бувають, що вони вам дають і чим відрізняються трекери від маячків.

Отже, GPS трекер, це пристрій, що визначає місце розташування вашого автомобіля і передає ці дані на ваш комп'ютер, планшет, або смартфон. Перші GPS трекери з'явилися в Україні приблизно 2003 року. Звичайно, вони були недосконалі. Крім цього, не було цифрових карт – ентузіасти сканували звичайні паперові карти.

І мобільний інтернет тоді знаходився в зародковому стані і дані про місцезнаходження передавалися в тому числі через SMS, що було дорого, повільно і ненадійно.

Сьогодні ситуація кардинально інша. GPS трекери на автомобілі стали невеликими, надійними і функціональними. Крім розташування вони можуть передавати й інші дані. Наприклад, рівень і витрата палива, мотогодин двигуна, температуру у вантажному відсіку РЕФ та інше.

GPS трекер на авто дозволяє отримати багато корисної інформації

Електронні карти стали точними та загальнодоступними. Крім цього, вони постійно оновлюються. І мобільний інтернет є практично скрізь, що забезпечує безперервну передачу даних про маршрут пересування автомобіля.

Ми пропонуємо вам GPS трекери кількох модифікацій. Найпростіша та недорога модель трекера призначена для легкових автомобілів та мотоциклів. Такий трекер не має входів для підключення складних датчиків, однак він і не потрібний у цьому застосуванні.

Проте при купівлі та встановленні такого трекера ви будете бачити точне місце розташування машини в реальному часі, незалежно від відстані до неї, швидкість та напрямок руху, пробіг, маршрути руху, тривалість та адреси стоянок та зупинок, включення запалення та нормативна витрата палива. Також ви будь-якої миті можете дистанційно зупинити двигун автомобіля.

Ця додаткова властивість дуже корисна, якщо ваша основна мета – це безпека авто. Такі трекери дуже легко встановлюються та підключаються. Якщо ви не можете зробити це самостійно, підключення на СТО займає не більше 30-40 хвилин.

Більш складна модель GPS трекер на авто призначена для вантажних машин та різної спецтехніки – сільськогосподарської та дорожньо-будівельної. Такі трекери вже дозволяють контролювати рівень палива в реальному часі, причому для односторонніх і для двосторонніх машин.

Ви можете бачити витрату палива за період часу, середня витрата палива на 100 км, а для спецтехніки витрата на мотогодин і середня витрата на 1 мотогодину. Ви побачите місце, час та обсяг усіх заправок та зливів палива, а також можливі недоливи на АЗС. Установка такого трекера займає 3-4 години разом із встановленням датчика палива та таруванням паливного бака.

Якщо ви експлуатуєте автомобілі РЕФ, вам буде корисним встановлення датчика температури у вантажний відсік. Ми запропонуємо вам на вибір два типи цифрових термодатчиків. Простий, надійний і недорогий дротовий термодатчик зручно використовувати в тих випадках, коли проводка кабелю від вантажного відсіку в кабіну не складно.

Також є бездротовий цифровий термодатчик, який має автономне живлення на кілька років роботи. Він коштує дорожче, але не потребує дротів. Дані від нього передаються блютузами на GPS трекер. До речі, ви можете використовувати до чотирьох цифрових термодатчиків будь-якого типу з одним GPS трекером.

У разі використання трекера з термодатчиками ви бачитимете температуру у вантажному відсіку в реальному часі, а також графік зміни температури в міру руху. Можна легко створити повідомлення про перевищення заданої межі температури.

GPS трекери для вантажних авто та спецтехніки дозволяють одночасний контроль різних параметрів, наприклад і витрати палива та температури.

Якщо ви власник таких вантажних автомобілів і перевозите вантажі на користь замовників, ви можете легко створювати їм тимчасові доступи до системи GPS моніторингу для стеження за пересуванням свого вантажу. Така можливість дає одержувачам додаткові зручності, а вам додаткові конкурентні переваги.

На початку статті ми обіцяли нагадати вам про те, чим відрізняються GPS трекери від GPS маячків. Якщо говорити просто, трекер дає вам трек, тобто безперервну лінію маршруту руху автомобіля. Маячок не дає треку, він передає рідкісні точки з великими інтервалами між ними.

Якщо GPS трекер на авто можна вважати пристроєм подвійного призначення – логістичного та охоронного, то GPS маяк – це спеціалізований охоронний пристрій. Маяк не вимагає підключення до бортмережі, живиться від внутрішньої Li батареї і може працювати від неї рік і більше.

Якщо ви стоїте перед вибором, що саме встановити на свої автомобілі, напишіть або зателефонуйте нам.