GPS трекер купити в Києві

GPS трекер купити в Києві можна без проблем, а можна і з проблемами.

GPS трекер купити в Києві, як втім і в будь-якому іншому місті, можна дуже дешево - через інтернет магазин, або у приватних осіб, або в початківців компаніях, готових демпінгувати. В інтернет - магазині, як правило, продаються «коробкові» варіанти, тобто «залізо», яке самому потрібно налаштовувати, підшивати в какой то сервіс, розбиратися чому не працює, якщо що щось пішло не так. Якщо пристрій вийшов з ладу, потрібно бути впевненим, що його замінять по гарантії. Є тонкість поновлення прошивок, про що при покупці мало хто знає. Вже краще заплатити трошки дорожче, але не мати проблем.

GPS трекер купити в Києві можна без проблем

Як правило, для легкових машин використовуються GPS трекер без контролю палива. Для цього є кілька причин. Випускаються різними виробниками датчики палива можуть однаково ефективно працювати і в дизельному паливі, і в бензині, але установка датчиків в баки бензинових машин пов'язана з великими труднощами. Доступу до паливного баку в легковій машині немає, а значить, його необхідно витягти, що саме по собі пов'язане з такими складнощами, що замовник, швидше за все, відмовиться від такої ідеї.

Бензин необхідно повністю злити і заповнити бак водою, щоб витіснити пари бензину. Навіть якщо замовник вирішиться на всі ці складності, він швидше за все все одно не отримає бажаний результат - вимірювальні зонди датчиків всі виробники випускають приблизно однакової довжини, 70 см, а паливний бак легковика набагато нижче. При обрізанні зонда менше 30 см, у датчика палива сильно зросте похибка. Ось з цих причин в легкові машини, як правило, датчики палива не встановлюють.

Альтернативні способи контролю, наприклад контроль за CAN шині, значно збільшують вартість рішення, а результат дають дуже малою. Контроль палива по CAN шині дає точну інформацію тільки про миттєву витрату, який вам зовсім не потрібен. Дані про накопичувальне витраті мають вже набагато більшу похибку, адже CAN шина насправді рахує не обсяг палива, яке надходить в двигун, а кількість імпульсів уприскування. Природно в кожній порції є похибка, нехай і дуже маленька, але вона множиться на багато тисяч імпульсів і підсумовується.

До речі, це одна з важливих відмінностей контролю палива по датчику палива і по CAN шині. Чим довше ми вважаємо витрата по CAN шині, тим менш точні цифри отримуємо (похибка є в кожної порції впорскування, а порцій величезна кількість). Похибка датчика палива не накопичується. Якщо вона становить 1%, то це буде 1% від всього обсягу палива в баку. До того ж контроль за датчиком палива, на відміну від контролю палива по CAN шині дає вам не тільки витрата, але і час / місце / обсяг заправок і зливів палива, що дуже важливо для виявлення і усунення всіляких махінацій і зловживань з паливом.

Але повернемося до GPS моніторингу. Так як підключення датчиків в легкових машинах не потрібно, можна використовувати недорогі моделі трекерів. Недорогі не означає погані. Ми встановлюємо на легкові машини дві моделі GPS трекерів. Це Teltonika FMT100 і FMB920.

Трекер FMT100 має дві відмінні риси. Для його установки не потрібно СТО, і він може працювати під металевою поверхнею. Тобто він спеціально розроблений для установки під капотом на корпусі акумулятора. Підключається цей трекер прямо до клем штатного акумулятора автомобіля. Підключення датчиків до цього трекеру не передбачено.

GPS трекер купити в Києві в компанії ВІДІС можна віддалено! Ми відправимо вам повністю налаштоване виріб Новою поштою протягом одного дня в будь-яке місто.

FMB920 встановлюється приховано. Монтаж, як правило, проводиться на СТО. За допомогою цього трекера можна дистанційно зупинити двигун автомобіля. При необхідності до нього можна підключити декілька датчиків, наприклад запалювання, паливо, двері.

Трекер FMT100 дуже зручний для страхових компаній. Для нього навіть написано спеціальне програмне забезпечення, яке здатне контролювати стиль їзди і робить аналіз ДТП. Для охоронних функцій цей трекер не підходить, тому що розташований відкрито (під капотом) і не має можливості блокування запалювання. Тому для звичайного GPS моніторингу використовуються, як правило, трекери FMB920.

Крім особливостей монтажу і блокування запалювання в трекерах FMT100 і FMB920 відмінностей практично немає. Обидві моделі з високою точністю визначають координати машини. До речі бачити рух своїх машин ви можете не тільки на комп'ютері, але і на планшеті, або смартфоні. Можна бачити все це на різних пристроях одночасно, так як для перегляду використовуються кілька різних WEB сервісів - платних, або безкоштовних.

Якщо в GPS моніторингу вантажних машин використовується тільки платний GPS сервіс з технічною підтримкою, то для контролю легкових машин ви можете за бажанням користуватися, або платним, або безкоштовним сервісом, причому в обох варіантах ми самі запрограмуємо GPS трекер, допоможемо з монтажем на автомобілі і створимо аккаунт в WEB сервісі.

GPS трекер купити в Києві у компанії ВІДІС - це надійно! Нашій компанії 21 рік, і вже багато років ми відомі як, компанія, яка успішно реалізовує для Вас супутниковий моніторинг автотранспорту. Довгострокову присутність на ринку, велика кількість великих і середніх підприємств в числі наших клієнтів свідчить про нашу надійність, стабільність, професіоналізм і вміння постійно підтримувати високий рівень сервісу.

Зателефонуйте нам і задайте свої питання! Ми із задоволенням підберемо для вас варіант, який вирішить завдання контролю машин за мінімальні гроші без шкоди якості!

Більше корисної та пізнавальної інформації про GPS трекерах для легкових машин читайте тут.