GPS трекер для кота

GPS трекер для кота

Використовуючи GPS трекер для кота, можна убезпечити себе від стресу при несанкціонованому зникненні вашого вихованця.

GPS трекер для кота

Визначення розташування за допомогою навігаційної системи GPS приносить користь у найрізноманітніших галузях професійної діяльності та звичайного життя. За допомогою GPS трекерів ви можете контролювати розташування автомобіля, мотоцикла, електросамокату, моторного човна, людини і навіть тварини.

Декілька факторів призвели до такого широкого поширення GPS пристроїв, зокрема GPS трекерів. Це зняття частини обмежень на точність для цивільних застосувань (2000 рік), значне покращення точності карт та їх доступність, широке покриття зв'язком та мобільним інтернетом, велика кількість виробників трекерів.

Точність GPS. Від чого залежить точність позиціонування і яка може бути похибка. Для сертифікованих GPS трекерів похибка може бути 3-5 метрів, якщо трекер знаходиться просто неба в правильному положенні (GPS антеною вгору). При екрануванні GPS трекера (дах, навіс, густе вологе листя) точність знижується.

При знаходженні всередині будинку, гаража, підвалі, підземному переході трекер не може визначити своє місцезнаходження. Однак на цей випадок є трекери з можливістю визначення розташування не тільки GPS, але і LBS (по координатах базових станцій стільникового зв'язку). Це менш точний метод позиціонування, але він працює у всіх перерахованих місцях, де неможливий прийом GPS. Похибка LBS може становити 300-800 метрів. Чим більше базових станцій стільникового зв'язку "бачить" трекер, тим точніше визначить своє місцезнаходження.

Нашийник для собак

Трекери для тварин це одне із застосувань GPS моніторингу. Три основні вимоги до трекерів для тварин, це автономність, мала вага та захист від води. Ну і звичайно зручний мобільний додаток для відстеження. В інтернеті можна знайти багато GPS трекерів для собак, однак хочемо застерегти вас від можливих помилок при покупці.

Почнемо з того, що ви можете купити GPS трекер для собаки. який взагалі не містить GPS. Якщо ваш собака втече, толку від такого трекера немає ніякого. Модуль справжньої GPS навігації у трекері має бути обов'язковим. Також мало користі від трекерів для собак, які відправляють координати вашого улюбленця тільки за запитом. З одного боку, це зроблено для того, щоб заощаджувати заряд акумулятора трекера.

Але, з іншого боку, якщо тварина постійно переміщається, ви просто не встигатимете відправляти нескінченні СМС запити, чекати відповіді СМС відповіді і відображати на карті місцезнаходження. Трекер сам повинен відправляти дані автоматично через задані проміжки часу, наприклад через 30 сек. Цей інтервал повинен програмуватись вами.

GPS трекери для собак передають дані через мережі мобільного зв'язку, як і будь-які інші трекери. Для цього у трекері є слот для сімкарти. Перед тим, як вставити сімкарту в трекер для собак, ви повинні вставити сімкарту в смартфон і скасувати запит коду пін. Не забудьте переконатися, що на сімкарті активовано мобільний інтернет.

GPS трекери, як правило, живляться від вбудованого Li-Ion акумулятора. Ви повинні не забувати заряджати його перед тим, як виходите на прогулянку з вашим улюбленцем. Залежно від режиму перебування тварини поза домом GPS трекер може працювати від 2 – 5 днів на одному заряді акумулятора. Трекер можна заряджати за допомогою зарядного пристрою для смартфона. Або від power bank.

Друга модель

Деякі моделі трекерів мають інтегрований мікрофон. За допомогою якого ви можете прослухати навколишнє оточення поблизу собаки, що втекла. Ми не бачимо в цьому особливого сенсу, тому режим прослуховування різко зменшує тривалість роботи GPS трекера. При цьому нічого цікавого, крім навколишнього шуму вулиці ви не почуєте. Хоча комусь така функція може бути цікавою.
Трекери для мисливських собак – це окрема тема.

Собаки швидше за все будуть не в зоні дії стільникового зв'язку, до того ж тікають досить далеко, тому звичайний трекер не зможе передати дані. Тому для подібних застосувань виробляються спеціальні трекери, які передають дані не через мережу, а через супутник. Супутникові трекери для собак працюватимуть скрізь, незалежно від покриття мобільного зв'язку.

Звичайно, супутникові трекери коштують набагато дорожче за звичайні, але тут все визначається не тільки ціною трекера, але і ціною вашого собаки. Як правило, супутникові трекери працюю через систему GARMIN.
GPS трекери для тварин можна використовувати не тільки для пошуку собаки, що втекла. але й інших тварин, вагою від 4 кг. Вага трекера приблизно 30 грам.