GPS контроль температури в РЕФ

GPS контроль температури в РЕФ взимку та влітку

При вантажоперевезенні охолоджених і заморожених вантажів GPS контроль температури в РЕФ має найважливіше значення. Перевезення таких вантажів займають чимале місце у загальному вантажопотоку.

Зрозуміло, і GPS контроль температури в РЕФ дуже затребуваний. Установка такої системи дозволить не тільки контролювати місце розташування вашого вантажу, його рух і температуру, а й уникнути всіляких розбіжностей між вантажоодержувачем та вантажоперевізником.

Що необхідно придбати для такого GPS контролю руху та температури? Лише компактний GPS трекер і цифровий датчик температури.

GPS трекер може встановлюватися в кабіні автомобіля, якщо це невеликі автомобілі з вантажними відсіками, що охолоджуються, або безпосередньо на РЕФ, так як там є своє джерело живлення (акумулятор) від якого можна запитати трекер.

Термодатчик встановлюється у вантажному відсіку і передає дані про температуру вантажу до GPSтрекеру. Ми пропонуємо два варіанти цифрових термодатчиків – дротові та бездротові.

Дротові датчики температури мають дуже малу вартість при високій точності. Вони передають дані на трекер двопровідним кабелем. Бездротові датчики температури не потребують кабелю – вони передають дані на трекер з блютуз.

Це значно прискорює та здешевлює монтажні роботи, адже не потрібно проводити кабель із вантажного відсіку РЕФ до GPS трекера.

Такий бездротовий датчик температури працює повністю автономно і не потребує зовнішнього живлення. Живлення здійснюється від потужної Li-Ion батареї, якої вистачає кілька років, після чого її можна легко замінити. Бездротові термодатчики коштують набагато дорожче, і їх застосовують, коли прокладка кабелю небажана або технічно утруднена.

Провідні термодатчики прості, надійні та недорогі. Їх застосовують у більшості випадків.

GPS контроль температури в РЕФ по BLE

До одного GPS трекеру можна підключити до 4 температури будь-якого типу. Це може бути корисним, якщо необхідно контролювати температуру в різних зонах вантажного відсіку.

Датчики температури для РЕФ не потребують налаштування, їхня точність дуже висока. На відміну від термологгерів, наші GPS датчики передають дані у реальному часі. І не тільки про температуру, а й про місцезнаходження та швидкість руху.

Можна настроїти сповіщення, що надходять відразу ж, як тільки температура вийде за задані межі.

Це важлива відмінність термологера від GPS датчика температури. Якщо температура вантажу з якоїсь причини підвищиться настільки, що вантаж зіпсується, термологгер повідомить вам про це після того, як вантаж буде зіпсований.

А GPS датчик передає дані про підвищення температури миттєво, що дозволить відразу ж зв'язатися з водієм та вжити заходів.

У нас завжди є в наявності сертифіковані GPS трекери для будь-яких транспортних засобів, а також дротові та бездротові датчики температури та палива.

Більше корисної та цікавої інформації про GPS моніторинг, контроль палива та температури дивіться  тут.