Дешеві трекери

Дешеві трекери та нормальні

 

Дешеві трекери та нормальні - у чому різниця?

Дешеві трекери для систем GPS моніторингу виготовляють велику кількість фірм у різних країнах світу. Всі вони призначені для вирішення завдань з контролю рухомих об'єктів, але їх якість дуже відрізняється. Окрім кількох компаній виробників GPS трекерів, є величезна кількість абсолютно невідомих фірм, які виготовляють трекери під своїми назвами, або навіть роблять дешеві клони відомих брендів.

Дешеві терекери - низька якість треку

 

Якщо ви хочете дешево оснастити свій автомобіль трекером, можете на свій страх та ризик купити недорогий китайський GPS трекер. Вам доведеться самому розібратися, як його програмувати та налаштовувати. Можливо, вам навіть пощастить і трекер коректно прийме всі команди налаштування. Після цього вам потрібно створити обліковий запис на якомусь безкоштовному WEB сервісі GPS моніторингу та прописати туди трекер.

Якщо вам пощастить, то трекер з'явиться в безкоштовному сервісі. Приймаючи рішення щодо купівлі дешевих китайських трекерів, ви повинні розуміти, що у вас не буде технічної підтримки. І, швидше за все, ви не зможете скористатися гарантією у разі поломки, тому що гарантія буде в Китаї. Не скажеш, що дешеві китайські трекери обов'язково погані. Вони цілком можуть виявитися працездатними.

Але справа в тому, що їхня працездатність непередбачувана, і ви не знаєте, в який момент цей трекер дасть збій. Адже ви купуєте китайський трекер швидше за все саме для цілей безпеки, а не логістики. У безкоштовних WEB сервісах вам теж ніхто не допомагатиме, на те вони і безкоштовні. Умови користування можуть змінюватися без попередження. Хоча якщо у вас одна машина, такий безкоштовний сервіс GPS моніторингу може цілком підійти.

Дешеві трекери такий трек не дадуть

Якщо ви купуєте нормальний GPS трекер, він має вищу вартість, офіційну гарантію 2 роки. Такий трекер обов'язково буде сертифікований в Україні та європейських країнах. Вам не доведеться самому розумітися на його налаштуваннях і вчитися його програмувати. Нормальний GPS трекер при покупці буде налаштований та почне працювати відразу після підключення живлення.

За вашим бажанням, ми підключимо такий GPS трекер у платну, або безкоштовну систему GPS моніторингу і навчимо, як їй користуватися. У вас будуть надійно працюючі комп'ютерні та мобільні версії програм стеження авто. Нормальні GPS трекери мають можливість дистанційного глушіння двигуна і ця функція працює дуже надійно.

Подивіться два приклади. На першому прикладі ви бачите, як відображає рух машини дешевий трекер. Цілком зрозуміло, що ні про який точний пробіг при такому треку й мови не може бути. На другому прикладі відображення треку з нормального трекера. Різниця очевидна. Нормальний трекер не зрізає повороти і трек йде точно так, як їде машина.

Якщо у вас один-два легкові автомобілі, ви можете спробувати вирішити завдання контролю за ними за допомогою дешевих трекерів та безкоштовного WEB сервісу. Якщо у вас комерційний транспорт, не варто ризикувати. Купуйте нормальні, надійні, сертифіковані GPS трекери. Їхня ціна не настільки висока, при цьому буде офіційна гарантія та технічна підтримка.