Датчики у GPS моніторингу

Датчики у GPS моніторингу транспорту

Додаткові датчики у GPS моніторингу, що підключаються до трекерів, збільшують і розширюють можливості контролю, дозволяють отримувати різні параметри, крім розташування, пробігу та швидкості руху. Системи GPS моніторингу призначені для контролю руху та стану різних транспортних засобів.

Трекери для легкових машин зазвичай не мають великих можливостей для підключення датчиків. Там достатньо бачити точне місце розташування, швидкість та пробіг. А також мати можливість дистанційно зупинити двигун.

Датчики у GPS моніторингу

У вантажних автомобілях і спеціалізованій техніці ми застосовуємо більш складні GPS трекери, які дозволяють підключати до них найрізноманітніші датчики. Сучасні трекери дозволяють підключати до них аналогові, цифрові, дротові та бездротові датчики. Це можуть бути датчики мотогодин, рівня та витрати палива, температури та інші.

У цьому випадку диспетчер системи GPS моніторингу отримує інформацію не лише про рух, а й бачить рівень палива в баку машини в реальному часі, а також бачить витрати за період часу. Датчик мотогодин дозволяє обчислювати витрату палива не тільки по пробігу, але і по мотогодин.

Це корисно у випадку, якщо техніка споживає паливо стоячи на місці, або рухаючись із малою швидкістю на обмеженій площі. Це стосується дорожньо-будівельної та сільськогосподарської техніки.

Датчики в системі GPS моніторингу не лише допомагають контролювати рівень та витрату палива, але й допомагають виявляти різні зловживання, такі як сливи, або недоливи палива. Це дає повний контроль за витрачанням палива.

Також часто використовуються датчики температури.

Датчики температури

Вони використовуються в рефрижераторах контролю температури вантажу. Ми запропонуємо вам два типи термодатчиків – дротові та бездротові. Їхня точність однакова, але вартість і монтаж сильно відрізняються.

Дротовий термодатчик простий, недорогий і надійний. Якщо дозволяють умови, його розміщують у вантажному відсіку РЕФ та з'єднують кабелем із GPS трекером. При цьому сам трекер може бути як у кабіні, так і безпосередньо на РЕФ, якщо там є автономне харчування.

Бездротовий датчик також розміщується у вантажному відсіку та має власне живлення від Li-Ion батареї. Таким чином, немає необхідності проводити провід від термодатчика до трекера, він передає дані по каналу блютуз. Такий варіант дуже зручний і практично не вимагає монтажних робіт із проведення кабелю.

Один GPS трекер може працювати з чотирма датчиками палива Датчик рівня паливаи таким же количеством датчиков температуры.

Датчики палива та датчики температури, це найбільш поширені та затребувані датчики в GPS моніторингу. Дані від них ви отримуєте у вигляді текстових звітів, зручних графіків та на картах. Бачити інформацію можна на комп'ютері та смартфоні.

Залежно від вашого завдання та технічних можливостей ми підберемо найбільш оптимальний GPS трекер та датчики за розумною ціною.

Більше корисної та цікавої інформації про GPS системи та контроль палива авто читайте тут.